Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kripto Borç Veren Nexo, Spot ve Marj İşlem Platformunu Tanıttı

Nexo Pro, kullanıcılarına minimum slipaj sunmak amacıyla piyasa yapıcılar arasında likiditeyi bir araya getirecek.

7 Eylül 2022 17:55

Güncellenme: 8 Eylül 2022 08:10

Nexo, CoinDesk ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, perakende müşterilerine spot, vadeli işlem ve marj ticareti sunan platformunu tanıttı.


Nexo Pro, fiyat değişikliğini en aza indirmek için 10'dan fazla işlem yapan platformdan ve piyasa yapıcıdan likidite toplayacak. Slipaj, piyasa emri zayıf likiditeye dönüştürüldüğünde meydana gelir ve bu da ortalama fiyatın dalgalanmasına neden olur.


Nexo, bu yılki kripto kışında Voyager Digital ve Celsius Network gibi iflas başvurusunda bulunan birçok borç veren şirketin aksine, hayatta kalmayı başardı.


Nexo'nun borç verme platformu, kullanıcıların bir kripto para birimini diğeriyle değiştirmelerine izin veren bir "swap" işlevine sahipti. Ancak türev işlemlere geçme kararı, Nexo gibi getiri sağlayan bir şirket için bir ilk.


Platformlar ve borsalar risksiz bir girişim değildir. New York merkezli finansal hizmetler firması Eqonex, yoğun piyasa rekabeti, düşük marjlar ve önemli teknoloji yükü gerekçesiyle geçen ay borsa ürününü kapattı. Coinbase (COIN), Coinbase Pro ürününü de aşamalı olarak kaldırdı.


Nexo'nun kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Kosta Kantchev, Nexo Pro'yu "bireysel müşteriler için profesyonel benzeri ticarete açılan bir kapı" olarak nitelendirdi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
OKX TR Uygulaması İlk Ayında Yaklaşık 200 Bin Kişi Tarafından İndirildi

29 Mart 2024 18:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk