Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kevin O'Leary: Kriptonun Dibe Vurması İçin Bir Panik Olayı Gerekiyor

Kevin O'Leary, stratejik bir yatırımcı olduğu kripto piyasası WonderFi'nin Toronto Menkul Kıymetler Borsası'na taşınmadan önce CoinDesk ile konuştu.

15 Haziran 2022 13:54

Güncellenme: 15 Haziran 2022 19:19

Tanınmış yatırımcı Kevin O'Leary, büyük bir olumsuz olay dışında kripto sektörünün dibe vurmaya hazır olmadığını söyledi.


O'Leary CoinDesk'e “Bir olay olmadan dip olmaz. Kripto dünyasını, sıfıra götürecek birine ihtiyacımız var” dedi.


O'Leary, bu tür olaylar oyuncular için olumlu olmasa da, “bu tür panik olayları dipleri tanımlar" dedi. O'Leary'ye göre piyasalar dip seviyelerinden çıkmadan ve yavaş yavaş toparlanmadan önce teslim oluyor.


WonderFi ve Kanada

O'Leary, 22 Haziran'da Kanada'nın NEO WonderFi Borsası'ndan Toronto Menkul Kıymetler Borsası'na taşınmasından önce CoinDesk ile konuştu.


O'Leary, O'Leary ve FTX CEO'su Sam Bankman-Fried'in stratejik yatırımcılar olduğu bir kripto piyasası ve kayıtlı ticaret platformu olan Kanada'nın NEO Exchange of WonderFi'sinden 22 Haziran'da Toronto Menkul Kıymetler Borsası'na taşınmadan önce CoinDesk ile konuştu. WonderFi, O'Leary ve FTX CEO'su Sam Bankman-Fried'in stratejik yatırımcılar olduğu bir kripto pazarı ve kayıtlı ticaret platformu.


O'Leary, şirketin gelişmiş gözetim ve uyumluluğuna geçişin yanı sıra düzenleyicilerle yeni coin ve hizmetleri listeleme konusunda yaptığı çalışmaları takdir etti. Kanada'nın kripto endüstrisinin aşırı kaldıraca izin vermediğini, yani WonderFi müşterilerinin marj çağrısında riski altında olmadığını söyledi.


Kriptonun kurumsal olarak benimsenmesinin artması için, kurumların hisse senetleri ve tahvillerle aynı şekilde kripto pozisyon elde edebilmeleri gerektiğinden daha fazla düzenleme gerekiyor.


O'Leary, stabilcoin düzenlemesi için gereklilik olduğunu düşünüyor. O'Leary, USDC'nin nakit ve kısa vadeli hazine bonosu desteği göz önüne alındığında, son kripto oynaklığı ile ilşkisi hakkında, “Piyasa, ödeme sistemi olarak istikrarlı bir şeye gerçekten açık” dedi.


Ayrıca, O'Leary, stabilcoin düzenlemesini iki taraflı bir konu olarak görüyor: “Herkes varsayılan para birimi olan ABD dolarını desteklemek istiyor.”

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin 57 Bin Dolar Seviyesine Düştü

4 Temmuz 2024 17:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk