Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Kaynaklar: Kripto Saklayıcısı Cooper, Gecikmeli Finansman Turunu Yakında Tamamlayacak

İki kaynağa göre Copper'ın C Serisi turu şirkete 2 milyar dolar civarında değer kazandıracak. Firma Kasım ayında 3 milyar dolarlık bir değerleme istedi.

14 Temmuz 2022 08:43

Güncellenme: 14 Temmuz 2022 13:54

Konuyla ilgili bilgi sahibi iki kişi, kripto para saklama şirketi Copper'ın geçen yıl ertelenen bir finansman turunu kapatmak üzere olduğunu söyledi.


Cooper’ın Birleşik Krallıkta bazı resmi prosedürlerle boğuşması nedeniyle ertelenen C Serisi turu, kimliğini açıklamak istemeyen kişilere göre şirkete 2 milyar dolar civarında değer kazandıracak.


Cooper’ın Kasım 2021'de 3 milyar dolarlık bir değerlemeyle 500 milyon dolar toplarken 2021 yılı kripto para saklama şirketleri için çok yüksek değerlemelere ulaşılması bakımından muhteşem bir yıldı ancak o zamandan beri devam eden bir ayı piyasası, yatırımcılar riskten kaçındıkça kripto bağlantılı birçok şirketin değerini düşürdü.


Kaynaklardan biri, Copper'ın son turunun önümüzdeki birkaç hafta içinde kapanmasının beklendiğini söyledi. Söz konusu kişi, toplanan miktarın kamuya açıklanıp açıklanmayacağının ise bilinmediğini belirtirken Copper'ın bir sözcüsü, tur devam ettiği için firmanın yorum yapamayacağını söyledi.


Eski İngiltere Şansölyesi Philip Hammond’dan danışmanlık alan Copper, İngiltere düzenleyici Mali Davranış Otoritesi ile bir lisans kaydı çıkmazının ardından İsviçre düzenlemelerine tabi olmayı seçmişti. 


State Street (STT) , bu yılın Mart ayında Copper ile kurumsal düzeyde bir dijital varlık saklama ürünü geliştirmek ve başlatmak için bir lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD TÜFE Verileri Beklenenden %0,3 Daha Düşük Geldi, Bitcoin 64 Bin Dolara Yükseldi

15 Mayıs 2024 17:50

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk