Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

INX, SEC'e Kayıtlı Menkul Kıymet Token’ları ve Kripto Para Birimleri için İşlem Platformunu Tanıttı

Şirket ayrıca menkul kıymet token’ları yoluyla sermaye artırmak isteyen yatırımcılar için hizmetler sunacak.

23 Eylül 2022 10:49

Güncellenme: 23 Eylül 2022 14:28

INX Digital Company, çeşitli kripto para birimleri ile birlikte Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’a kayıtlı menkul kıymet token işlemlerine izin vermeyi amaçlayan bir platform oluşturdu.


INX One olarak adlandırılan ürün, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılara açık olacak ve ayrıca yoluyla sermayelerini artırmak için menkul kıymet token çıkarmak isteyenlere hizmetler sağlayacak.


2021 yılında INX, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) kayıtlı bir menkul kıymet token sunan ilk şirket oldu ve INX token’ın çıkarılmasıyla 7,200'den fazla yatırımcıdan 85 milyon dolar topladı.


Şirketin CEO’su Shy Datika, CEO Yardımcısı Itai Avneri ile birlikte CoinDesk'e yaptığı açıklamada, INX'in bireylere ve kurumsal yatırımcılara kripto ve menkul kıymet token tekliflerine erişim kolaylığı sunan bir platform geliştirmeye odaklandığını söyledi. Firma, düzenleyici denetimin ve müşterilerle şeffaflığın platformun ve endüstrinin başarısı için çok önemli olduğunu vurguladı. Yöneticiler, INX'in herhangi bir spekülatif token’ı listelemeyeceğini de sözlerine ekledi.


Mayıs ayında şirket, Galaxy Digital’den Renata Szkoda'yı CFO olarak atadı. Dantika, Şirketin yönetim kurulunda Nasdaq'ın eski başkan yardımcısı David Weild ve TD Ameritrade'in eski CEO'su Thomas K. Lewis yer alıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk