Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

İngiliz Futbol Kulübü Watford FC %10 Dijital Sermaye Sunacak

Şu anda bir EFL Championship kulübü olan Watford, son on yılda periyodik olarak Premier Lig'de yarıştı.

4 Haziran 2024 14:35

Güncellenme: 4 Haziran 2024 14:37

İngiliz futbol takımı Watford FC, yatırım platformu Republic'in Avrupa kolu olan Seedrs aracılığıyla yatırımcılara ve taraftarlara kulüpte %10 hisse sunuyor.


Duyuruya göre, İngiliz lig sisteminin ikinci kademesinde oynayan Watford, hisse başına yaklaşık 12 sterlinlik bir fiyat belirleyerek yaklaşık 17,5 milyon sterlin (22,3 milyon dolar) toplamayı hedefliyor.


Duyuruda, "Republic ile olan bu ortaklık sayesinde Watford FC, geleneksel bir öz sermaye artırımı yoluyla ulaşılabilecek olandan daha geniş bir yatırımcı yelpazesini çekmeyi, özellikle taraftarların kulübün mirasının ve geleceğinin bir parçasına sahip olmalarını sağlamayı hedefliyor" denildi.


Yatırımcılar, dijital öz sermayelerine ek olarak özel tekliflere erişmek için token alma seçeneğine de sahip olacaklar. Kulüp ayrıca gelecekte bu token’ların ticaretini mümkün kılacağını söyledi.


Şu anda bir EFL Championship kulübü olan Watford, son on yılda periyodik olarak Premier Lig'de yarıştı.


Pop yıldızı Elton John'un başkanlığındaki kulüp, 1977'de Dördüncü Lig'den 1983'te Birinci Lig'de ikinci oldu ve bir yıl sonra FA Cup finaline kadar ulaştı.


Daha Fazla Oku

    hissefutbol kulübüwatford fc

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk