Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

İflas Tazminat Borsası OPNX Yeni Yönetişim Token’ını Piyasaya Sürüyor ve FLEX Yüzde 16 Artıyor

FLEX holder’ları, token’larını OX ile 1:100 oranında değiştirebilirler.

1 Haziran 2023 17:29

Güncellenme: 3 Haziran 2023 10:15

İflas tazminatlarından sorumlu OPNX borsası, platformdaki işlem ücretlerini azaltmak amacıyla tasarlanan “Açık Borsa tokenı”nı (OX) piyasaya sürüyor.


Platformun mevcut yerel token’ı olan FLEX, teknik inceleme doğrultusunda FLEX’in OX token’ına 1:100 oranında dönüştürülebileceği ortaya çıktıktan sonra yüzde 16 artış yaşadı.


Bir ERC-20 token’ı olan OX’in maksimum arzı şu anda 9,86 milyar dolar. Etherscan verilerine göre yaklaşık 100 kişi token’ı mint’lemiş veya satın almış görünüyor.


Nisan ayında başlattığı operasyonlarda zorlu bir dönem yaşayan OPNX, CoinFLEX yöneticileri ile Three Arrows Capital’ın (3AC) arkasındaki Kyle Davies ve Su Zhu tarafından ortaklaşa kuruldu. Geçtiğimiz yıl iflas eden 3AC, kripto sisteminde büyük bir boşluk yaratmıştı.


Esasen işlem ücretlerinin ön ödemesi olarak kullanılan FTT ve BNB gibi borsa token’larına benzer şekilde, OX sahipleri de ne kadar işlem gerçekleştirirlerse o oranda indirim kazanacaklar.


OX token’ı, Flexstatistics platformunda belirtilen dolaşımdaki arz baz alındığında 7,7 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 0,0115 dolardan işlem görüyor.


Daha Fazla Oku

    OPNXOXcoinFLEX3ACFLEX

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk