Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Huobi’nin Prime Üyelik Hamlesi Ne Anlama Geliyor?

CoinDesk Türkiye’ye özel konuşan Huobi CFO’su Lily Zhang, aktif yatırımcıları borsalarına çekmekte prime üyeliğin belirleyici faktör olacağını söylüyor

31 Ağustos 2022 17:47

Güncellenme: 1 Eylül 2022 17:13

Çin merkezli kripto para borsası Huobi, geçen hafta prime üyelik programı başlattığını açıklamıştı. Huobi Global’in aktardığı bilgilere göre söz konusu prime üyelik 12 (Prime0 ila Prime11 arası) seviyeden oluşuyor. Şirket, prime üye olmak için bazı şartlar sunuyor: Huobi Global'de spot işlemlerden 30 günlük işlem hacmi 10.000 USDT'ye ulaşmak, Huobi Global’de türev işlemlerden 30 günlük işlem hacmi 100.000 USDT'ye ulaşmak ya da Huobi Global'de en az 2.000 USDT değerinde varlığa sahip olmak. CoinDesk Türkiye’ye özel konuşan Huobi CFO’su Lily Zhang söz konusu “özel” üyeliğin kripto piyasasının uzun vadeli gelişimine katkı sunacağını söylüyor.


Huobi, prime üyelik programıyla ne hedefliyor? 


Önceki üyelik sistemleri yalnızca indirimli işlem ücretleri şeklinde avantajlar sunuyordu ve bu da yüksek yeterlilik kriterleri nedeniyle birçok perakende yatırımcının keyfini çıkarmasını zorlaştırıyordu. Yeni başlatılan Prime üyelik sistemimiz, kullanıcıları gelişmiş avantajlarla güçlendirirken bu tür sorunları hafifletmeyi amaçlıyor. Böyle bir hareketin kripto piyasasında daha uzun vadeli gelişmeyi teşvik edeceğine inanıyoruz.


Prime üyelere ne gibi avantajlar sunulacak?


Yeni üyelik programıyla kullanıcıların alım satım işlem maliyetlerini düşürürken gelir fırsatlarını artırmayı hedefliyoruz. Prime üyeler spot alım satım için yüzde 0,0126'ya kadar düşebilecek indirimli işlem ücretlerine hak kazanacak ve türev alım satım işlemleri için toplam işlem tutarının yüzde 0,01'ine varan indirimlerden yararlanacaklar. İşlem ücreti indirimlerine ek olarak, farklı seviyelerdeki üyeler için ekstra avantajlar sunuyoruz. Üst seviyelerdeki üyeler özelleştirilmiş hizmetlerden yararlanırken, daha yüksek seviyelere sahip üyeler, alım satım ve yatırım kararlarını desteklemek için artan günlük para çekme limitleri, dijital varlık yönetimi hizmetleri, yatırım danışmanları, varlık raporları ve sektör araştırması gibi özel avantajlara ve hizmetlere erişebilecekler. Prime üyeleri ayrıca, artan tokenlarda pay kazanma şansı ve CandyDrop, PrimeList veya diğer kampanyalara katılırken çifte ödül gibi Huobi Global tarafından sunulan bol ödüllü etkinliklere öncelikli erişimden yararlanacaklar. Ek olarak, HT token sahipleri, işlem ücretlerini HT kullanarak öderlerse Prime seviyeleri için sunulan ücret oranından yüzde 12 ek indirimden yararlanacaklar. Bu faydaların platformumuzun büyüyen ekosistemine topluluk katılımını teşvik etmesini umuyoruz.


Prime üyeliklerden beklentiniz ne yönde? 


Kullanıcı sayımızın sürekli büyümesiyle, kullanıcı ihtiyaçlarının giderek çeşitlendiğini ve platformdaki beklentilerinin arttığını görüyoruz. Yeni prime üyelik sistemi daha fazla uyumluluğa, daha düşük engellere, daha fazla hizmete ve daha iyi bir arayüze sahip ve bunun Huobi Global ile müşterilerimiz arasında bir köprü olmasını umuyoruz. VIP olmak için 0 eşiği; her seviyedeki kullanıcı için airdrop ve yüksek kaliteli projelerin katma değerli fırsatları; önemli müşterilere özel hesap yöneticisi, varlık analizi, endüstri araştırması, üst düzey konferanslar ve genellikle diğer borsalarda yalnızca kurumsal müşteriler için mevcut olan hizmetler gibi birçok deneyimi sektörde ilk kez yaratıyor ve Prime üyelerimize sunuyoruz.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk