Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Huobi’de Prime Üyelik Dönemi

Çin menşeli kripto para borsası Huobi Global yeni bir prime üyelik programı başlatıyor

25 Ağustos 2022 11:45

Güncellenme: 25 Ağustos 2022 13:18

Şirket tarafından yapılan basın açıklamasında “Yeni üyelik programı, kullanıcıların alım satım işlem maliyetlerini düşürürken gelir fırsatlarını artırmak için başlatıldı. "Diğer rakip üyelik programlarından farklı olarak Prime hem günlük işlem yapan hem de profesyonel yatırımcılara açık” ifadeleri yer alıyor.


Huobi Global’in aktardığı bilgilere göre söz konusu prime üyelik 12 (Prime0 ila Prime11 arası) seviyeden oluşuyor. Şirket, prime üye olmak için bazı şartlar sunuyor:


  • Huobi Global'de spot işlemlerden 30 günlük işlem hacmi 10.000 USDT'ye ulaşmak

  • Huobi Global'de türev işlemlerden 30 günlük işlem hacmi 100.000 USDT'ye ulaşmak

  • Huobi Global'de en az 2.000 USDT değerinde varlığa sahip olmak

“Prime üyeler, spot alım satım için yüzde 0,0126'ya kadar düşebilecek indirimli işlem ücretlerine hak kazanacak ve türev alım satım işlemleri için toplam işlem tutarının yüzde 0,01'ine varan indirimlerden yararlanacaklar” ifadelerinin yer aldığı açıklama şöyle devam ediyor: “İşlem ücreti indirimlerine ek olarak, Prime1 seviyesinden itibaren üyeler için ekstra avantajlar sunulacak, Prime6 ve üzeri seviyelere giren üyeler ise özelleştirilmiş hizmetlerden yararlanacak. Prime9'dan daha yüksek seviyelere sahip üyeler, alım satım ve yatırım kararlarını desteklemek için artan günlük para çekme limitleri, dijital varlık yönetimi hizmetleri, yatırım danışmanları, varlık raporları ve sektör araştırması gibi özel avantajlara ve hizmetlere erişebilecekler.”


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Huobi Global'in Kurucu Ortağı Du Jun, "Önceki üyelik sistemleri yalnızca indirimli işlem ücretleri şeklinde avantajlar sunuyordu ve bu da yüksek yeterlilik kriterleri nedeniyle birçok perakende yatırımcının keyfini çıkarmasını zorlaştırıyordu” diyor ve ekliyor: “Yeni başlatılan Prime üyelik sistemimiz, kullanıcıları gelişmiş avantajlarla güçlendirirken bu tür sorunları hafifletmeyi amaçlıyor. Böyle bir hareketin kripto para birimi alanında daha uzun vadeli gelişmeyi teşvik edeceğine inanıyoruz.”

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

En Çok Konuşulanları İncele

Somera Sosyal Medya Trend Verileriyle

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk