Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Huobi Global Satın Alımının Ardından İlk Detaylar

Şirketin yeni danışma kurulu üyesi ve aynı zamanda Tron’un kurucusu Justin Sun, yeni token’lar çıkarmaktansa Huobi Token’a odaklanacaklarını söylüyor

11 Ekim 2022 14:37

Güncellenme: 11 Ekim 2022 21:11

Çin menşeli kripto para borsası Huobi Global’in çoğunluk hissesi About Capital Management tarafından geçen hafta satın alınmıştı.


Satın alım tutarı ve hisse miktarına dair ayrıntılar henüz netlik kazanmasa da şirket tarafından yapılan son basın açıklamasında About Capital CEO’su Ted Chen’in konuşmasının satırbaşları gelecek vizyonuna dair ipuçları sunuyor.


Huobi satın alımını “Sektör için yılın en önemli satın alma anlaşması” olarak nitelendiren Chen, küresel varlık endüstrisinin hâlâ erken aşamada olduğuna dikkat çekiyor ve “Huobi Global'in uluslararası pazarlardaki iş beklentileri, yeni hissedar yapısının sunduğu küresel vizyonla hiç bu kadar parlak olmamıştı” diye konuşuyor.


Chen konuşmasında şirketinin yeni danışma kurulu üyeler Huobi Global kurucusu Du Jun, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi başkan yardımcısı Wang Yang, Walkyrie Investments CEO’su Leah Wald ve Tron’un kurucusu Justin Sun’dan oluştuğunu söylüyor. 


“Odağımız Huobi Token’da Olacak”

Kripto sektörünün bilinen simalarından Justin Sun konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede “Çin anakarasından çıkışını tamamlayan Huobi Global, satın almanın ardından bir dizi markalaşma faaliyetlerine ve iş geliştirmelerine başlayacak” diyor ve ekliyor: “Yeni token’lar çıkarmak yerine ana odak noktamız sanal varlıklar endüstrisindeki yerini güçlendirmek için Huobi Token'ı (HT) desteklemek olacak."


Huobi Global’in kurucusu Du Jun ise yeni danışma kurulu üyeleriyle çalışmaktan mutluluk duyduğunu söylüyor: “Blokzincire duyduğum heves ve bu teknolojinin toplumu değiştirme potansiyeli, Huobi Global'in kurulmasına yardım ettiğimden bu yana geçen dokuz yılda hiç azalmadı.”


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk