Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Hollywood Yıldızlarıyla Film Duyurusu Geri Çekildi, GALA’nın Değeri Çakıldı

The Rock ve Mark Wahlberg’le çalışacaklarını açıkladıkları tweet’i silen Gala Games’in token’ı yüzde 20 değer kaybetti

11 Ocak 2023 17:14

Güncellenme: 11 Ocak 2023 17:26

Blokzincir tabanlı oyun platformu Gala Games bir süre önce açıkladığı Hollywood’un süper yıldızlarıyla yaptığı iş birliği duyurusunu geri çektikten sonra, şirketin çıkardığı GALA token’ının fiyatı çakıldı.


Şirket tarafından Pazartesi günü atılan tweet’te Dwayne Johnson (namıdiğer The Rock) ve Mark Wahlberg’le çalışacakları açıklanmış, GALA’nın değeri CoinDesk verilerine göre yüzde 70 değer kazanarak 13 Eylül’den beri en yüksek değerine, 0,051 dolara çıkmıştı. Söz konusu tweet hiçbir açıklama yapılmaksızın silinince, GALA’nın değeri yüzde 20’yi aşkın düşerek, 0,039 dolara geriledi.


Silinen tweet’te şu ifadeler yer alıyordu: “Siz bunu okurken The Rock’la (namıdiğer Dwayne Johnson) ve Mark Wahlberg’le iki adet film çekmeye başladık! Eğlence sektörünün iki olağanüstü ismi. Onların işlerini daha önce ekranda gördünüz fakat ekran dışındaki varlıklarının çok daha güçlü olacağını düşünüyorum ve onlarla çalışma fırsatı olduğumuz için çok mutluyuz.”


Söz konusu tweet aynı zamanda iş birliği çerçevesinde Gala ekosistemi üzerinden QR kodu taratılarak Dwayne Johnson’ın oynayacağı filmlerin biletlerinin alınabileceği ve Netflix’te geçerli olacak dijital hediyeler kazanılacağı açıklanmıştı.


Gala Games, CoinDesk’in konuya ilişkin yönelttiği soruları cevapsız bıraktı.


Şirketin sessizliği Twitter’daki kripto topluluklarında öfkeye yol açarken, yapılan açıklamanın sahici olup olmadığı sorgulanarak, shortlama ya da düşüş halinde bir yatırım pozisyonu alınması için çağrıda bulunuldu.


Daha Fazla Oku

    GALAGala Games

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk