Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Hodlnaut’un Singapur’da Başına Gelenler

Kripto para çekme işlemlerini durduran firma, Singapur’da polisle zor günler geçiriyor.

19 Ağustos 2022 08:59

Güncellenme: 19 Ağustos 2022 09:24

Kripto kredi kurumu Hodlnaut, yayınlanan bir blog yazısında, en son firmanın kripto para çekme işlemlerini dondurduğu sırada karşılaştığı çok büyük mali ve yasal zorlukları, büyük çaplı işten çıkarmaları ve sıradaki polis davalarını açıkladı.


Hodlnaut açıklamada, likidite seviyesini dengelemek ve maliyetleri aşağı çekebilmek için 40 kişiyi (toplam personelin yüzde 80’i) işten çıkartırken faiz oranlarını sıfır APR'ye indirdiğini belirtti ve firmanın kurucuları Singapur’da kalıp bir kurtarma planı üzerinde çalışıyorlar ifadelerini kullandı. 


Fima ayrıca, Singapurlu yetkililerle de kovuşturma yaşadıklarını söyledi. Hodlnaut , müşterilerinin varlıklarını Ağustos ayı başında dondurmuştu, şimdi ise alacaklılarından korunma talebinde bulunuyor.


Hodlnaut, Three Arrows Capital, Voyager Digital ve Celsius Network ile birlikte zorlu piyasa şartları nedeniyle zor zamanlar geçiren kripto şirketlerinden bir tanesi durumunda.


Blog yazısının devamında ise Hodlnaut, çöküşlerindeki neden olarak TerraUSD’yi işaret etti. 


Hodlnaut’un koruma talebi ile ilgili savunması 22 Ağustos’ta gerçekleşecek duruşmada dinlenecek. Mahkeme, şirketin mali durumunu denetlemek için şirket yöneticilerinin yerine geçici bir müdür getirebilir.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk