Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Halka Açık Kamu Hizmeti Şirketi, Wyoming’de Madenciliği Güç Verecek

Black Hills Energy, Cheyenne Wyoming’deki yeni madencilik operasyonuna 75 megawatta kadar güç sağlayacak.

22 Haziran 2022 10:16

Güncellenme: 23 Haziran 2022 10:51

Güney Dakota merkezli bir kamu hizmeti şirketi olan Black Hilss Crop, Wyoming’deki alt kuruluşu Black Hills Energy aracılığıyla Cheyenne, Wyoming’deki bir bitcoin madenciliği işletmesine en az beş yıl boyunca güç sağlamak için anlaşma imzaladı.

 

Şirket ilk anlaşmasını yapabilmek için 2018’den beri arayış içerisindeydi. Bu anlaşma, Blockchain Interruptible Service tarifesi kapsamında hizmet için ilk anlaşması oldu. 2019 yılında Wyoming Kamu Hizmeti tarafından tarife onaylandı.

 

Tarife şartlarına göre kamu hizmeti şirketinin yetkisine bağlı olarak gücü kesintiye uğratabilen müşteriler kilowatt başına 2 dolarlık bir kredi alacaklar. Teksas merkezli kripto madencileri ile Teksas Elektirik Güvenilirlik Konseyi (ERCOT) arasındaki ilişkiye benzer bir anlaşma olarak görülebilir.

 

Black Hills Energy, basın açıklamasında Wyoming’deki en büyük madencilik operasyonlarından biri olacak olan madencilik işletmesine 75 megawatt’a kadar elektrik sağlayacağını belirtti.

 

Black Hilss Crop, başkanı ve CEO’su Linn Evans, diğer Cheyenne müşterilerine fayda sağlarken Wyoming’deki iş ve teknolojinin büyümesine destek sağlamaktan ve yenilikçi çözümler sunmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

 

Evan, “Bu yeni müşteri türüne hizmet vermekten ve uzun vadede talep esnekliğiyle diğer müşterilere sağlayabileceğimiz avatajları keşfetmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll Level Up Hibe Programını Duyurdu

12 Temmuz 2024 13:40

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk