Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Google Cloud, Celo’da Atölyeler ve Bulut Bilişim Hizmetleri Sunacak

Celo'nun ‘Founders in Residence’ programının katılımcıları ve layer 1 blok zincir protokolündeki geliştiriciler rehberlik ve hizmetler alacak.

5 Nisan 2023 10:22

Güncellenme: 5 Nisan 2023 15:09

Celo Vakfı salı günü, geliştiricilere ve Celo üzerine temellendirilen Web3’ün kurucularına atölyeler ve bulut bilişim hizmetleri sunmak için Google Cloud ile birlikte çalıştıklarını açıkladı.


Celo'nun ekosistem büyüme başkanı Xochitl Cazador, "Google Cloud ile ortaklığımız, geliştiricilerin ve Celo üzerine temellendirilen Web3’ün kurucularının uygulamalarını sektörün en temiz bulutunda inşa etmelerine ve ölçeklendirmelerine yardımcı olacak" dedi.


Google Cloud, ilk mobil proof-of-stake layer 1 blok zincir protokolü olan Celo'da geliştiricilere Google Cloud ve Firebase hizmetleri için kredi sağlayacak. Google Cloud çekirdek ekibi ayrıca Celo Vakfı'nın Founders in Residence programına ve sekiz haftalık sanal hızlandırma programı Celo Camp'e katılanlara proje desteği verecek.


Google Cloud, 2018 yılından bu yana bulut altyapısını Celo'yu geliştiren şirket olan CLabs'e tahsis etti. Celo Vakfı'nın ortaklık duyurusuna göre, iki firma yakında Web3 inovasyonu ve sürdürülebilirliğine dair planlanan atölye çalışmalarına ve diğer etkinliklere ortak ev sahipliği yaparak epeydir süregelen ilişkilerini ilerletecek.


CoinDesk verilerine göre CELO'nun fiyatı, son 24 saat içerisinde yüzde 10,96 ve geçen haftadan bu yana ise 23,85 artış gösterdi.


Daha Fazla Oku

    google cloudCelolayer 1

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Arbitrum Trader'ları Artık Geçici Kayıplardan Korunabilecek

20 Eylül 2023 16:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk