Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Golden State Warriors'ın Ortağı Fantezi Spor Tarzı NFT Oyununa Başlayacak

Girişimci Nick Swinmurn'un NFT'lere girmesi (Gremlin tarzı koleksiyonları da içeriyor) ile kullanıcılar tüm büyük spor liglerindeki sonuçları tahmin edebilecek.

7 Eylül 2022 09:59

Güncellenme: 7 Eylül 2022 10:27

Golden State Warriors basketbol takımının ortağı ve Zappos'un kurucusu Nick Swinmurn, kullanıcıların blok zinciri tabanlı ödüller için profesyonel spor oyunlarının sonucunu tahmin etmelerini sağlayan fantezi spor tarzı bir platform olan Play Hellebore ile NFT oyununa giriyor.


Kullanıcılar, siteye erişmelerini sağlayan 0.03 ETH (yaklaşık 50 dolar) karşılığında bir "Siber" NFT satın alarak başlıyor. Bir basın açıklamasına göre, oradan ligler oluşturabilir ve "NFT ödülleri, ürünler ve benzersiz taraftar katılımı deneyimi" yaşamak için kafa kafaya eşleşmelerle oynanabilir.


Swinmurn, CoinDesk'e yaptığı açıklamada, "Hellebore, geleneksel fantezi sporlarının yerini almak için tasarlanmadı dedi. "Kripto yerlilerinin dijital mülkiyetin değerini erkenden benimsemelerini bekliyoruz, ancak yeni gelenleri eğitmeye ve işe alma konusunda da tutkuluyuz."


Oyun, büyük fantezi spor NFT ailesinin en yeni üyesi. Sorare ve Dapper Labs şu anda en ağır türe hakim ve her ikisinin de neredeyse tüm büyük spor ligleriyle ortaklıkları bulunuyor.


Play Hellebore için mint Salı günü başlıyor ve ilk spor kullanıcıları beyzbol, futbol ve futbolun sonuçlarını tahmin edebileceek. Şirket, web sitesine göre 2023 yılının sonuna kadar hokey, golf, tenis ve basketbol entegrasyonları da eklemeyi planlıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk