Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Gnosis Safe Finansman Turunda 100 Milyon Dolar Topladı, Markasını Değiştirdi

Gnosis Safe, topluluk oylamasının ardından Ethereum altyapı oluşturucusu Gnosis'ten ayrılmak için kendisini Safe olarak yeniden adlandırdı.

12 Temmuz 2022 16:20

Güncellenme: 12 Temmuz 2022 17:16

Dijital varlık yönetimi platformu Gnosis Safe,  1kx, Coinbase Ventures, Tiger Global, Lightspeed ve CoinDesk'in ana şirketi olan Digital Currency Group dahil olmak üzere yatırımcılardan 100 milyon dolar topladı.


Gnosis Safe, Ethereum altyapı oluşturucusu Gnosis'ten ayrılmak için yapılan bir topluluk oylamasının ardından kendini Safe olarak yeniden adlandırdı.


Safe'in hedefi, perakende ve kurumsal yatırımcılara dijital varlıkların, verilerin ve kimliklerin yönetimini sağlayan platformu aracılığıyla Web3 uygulamalarının saklanmasını sağlamak olacak.


Safe, birden fazla özel anahtar kullanarak kurtarma mekanizmaları ve kimlik doğrulamaları sağlamak için akıllı sözleşmeler kullanıyor. Bu da Web3'ün benimsenmesini engelleyebilecek bir özel anahtarın kaybolması durumunda varlıkların tamamen kaybolması riskini ortadan kaldırmaya yönelik bir uygulama.


Şirket, DAO 1inch, kripto borsası Bitfinex ve e-ticaret platformu Shopify'ın hazineleri için altyapı oluşturarak 40 milyar dolar değerinde dijital varlıkları güvence altına aldı.


Toplanan fonlar, Safe'in akıllı sözleşme hesaplarını kullanarak uygulama ve cüzdan ekosistemini denetleyecek, hibeler, yatırımlar, araçlar ve altyapı sağlayacak olan Safe Ecosystem Foundation kullanılacak.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
MicroStrategy, Hisse Senedini 10:1 Olarak Böleceğini Açıkladı

11 Temmuz 2024 18:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk