Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Gate.io’dan Bonuslu Etkinlik

Global kripto para borsası Gate.io “Sınırlı Süreli Point Ödülü” ile kullanıcıların kayıt oranı iyileştirmeyi, KYC'ye ve trading’e giden yolu kısaltmayı amaçlıyor

2 Eylül 2022 12:23

Güncellenme: 2 Eylül 2022 14:25

Dünyanın farklı yerlerinden 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan kripto para borsası Gate.io, “Sınırlı Süreli Point Ödülü” ile kullanıcılarına bonus kazandıran bir etkinliğin startını veriyor. Şirketten gelen açıklamaya göre Gate.io, bu etkinlikle kullanıcıların kayıt oranı iyileştirmeyi, yine kullanıcıların kaydından KYC'ye ve trading’e giden yolu kısaltmayı amaçlıyor.  


Gate.io, 29 Ağustos-11 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceği etkinlikle kullanıcılarını KYC doğrulaması yapmaya teşvik etmeyi hedefliyor. KYC doğrulamasıyla birlikte kullanıcıların trading’e giden yolu da kısalacak. 


Gate.io’nun düzenlediği Sınırlı Süreli Point Ödülü iki bölümden oluşuyor. Etkinliğin içerisindeki İlk Trade İçin Ödül bölümünde kullanıcılar spot piyasalarda yaptıkları ilk işlem sonucunda 30 dolar puanlık ödüle hak kazanıyor. 100 bin dolar puanlık toplam ödül havuzu bulunan etkinliğin bu aşamasında ödüller ilk gelen ilk alır esasına göre paylaştırılıyor.


Bir diğer bölüm olan KYC’yi Tamamla Ödülü’nde ise kullanıcılar, KYC 1’i tamamladıkları takdirde 10 dolar puanlık ödülün sahibi oluyor. 100 bin dolar puanlık toplam ödül havuzu bulunan etkinliğin bu aşamasında da ödüller yine ilk gelen ilk alır esasına göre dağıtılıyor.


Yalnızca, kimlik doğrulamasını henüz tamamlamamış bireysel kullanıcılar için olan Sınırlı Süreli Point Ödülü’nde verilecek puanlar, nominal değerin 0,3 ile çarpılmasıyla hesaplanıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin ETF'leri 19 Günlük Giriş Serisini Bozdu

18 Haziran 2024 14:43

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk