Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Gate.io Inscription Ön Satış Platformu ve Navigasyon Hizmetlerini Başlattığını Duyurdu

Blok zinciri yenilikçileri ve yatırımcıları için tasarlanan bu hizmet, hepsi bir arada bir yazım hizmeti deneyimi sağlamak için Web3 teknolojisinden yararlanıyor.

30 Ocak 2024 11:09

Güncellenme: 30 Ocak 2024 11:13

Dijital varlık ticaret platformu Gate.io, Inscription Ön Satış Platformu ve Navigasyon hizmetlerini başlattığını duyurdu. 

 

Inscription Ön Satış Platformu  (Launchpad) Nedir?

Inscription Ön Satış Platformu, Bitcoin NFT'leri, BRC-20 tokenleri ve Ethscriptions dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri protokollerini destekleyen yazıt projelerini başlatmak ve bunlara abone olmak için bir kullanılabilecek platformdur. Inscription Launchpad başlangıçta Bitcoin ve Ethereum ekosistemine odaklanırken, Litecoin, Dogecoin ve Ton'a genişlemeyi planlıyor.


Düşük teknik bariyer ve şeffaf kurallar ile yaratıcılara projeleri kolayca başlatmaları için araçlar ve hizmetler sunuyor. Kullanıcılar, yazıtların adil bir şekilde dağıtılmasını sağlayan basit bir süreçle projelere hiçbir ücret ödemeden abone olabiliyor.


Inscription Ön Satış Platformu (Launchpad) kullanan proje yaratıcıları için:

 

  • Kapsamlı altyapı: Proje oluşturmayı ve yayınlamayı kolaylaştıran araç seti sunar.

  • Düşük teknik bariyer: İçerik oluşturucular, yüksek teknik geliştirme maliyetleri olmadan projeleri kolayca başlatabilir ve çeşitli ürün özelliklerini kullanabilir.

  • Adil ve şeffaf kurallar: Platform, adil bir dağıtım mekanizması, belirli bir başlangıç zamanı ve white list özelliği ile adil ve şeffaf ilkelere göre çalışır.

  • Kaliteli teknik hizmet: İçerik oluşturucular Inscription Ön Satış Platformu tarafından sağlanan teknik hizmetlere erişebilir ve teknik sorunları kendi başlarına çözme ihtiyacını ortadan kaldırır.

  • Önemli rekabet avantajı: Diğer yazıt platformlarıyla karşılaştırıldığında, Inscription Ön Satış Platformu şeffaflığı, adaleti ve kolaylığı ile öne çıkmaktadır.

Inscription Ön Satış Platformu kullanıcılar için kolay abonelik süreci, aboneliklere sıfır maliyetle katılım, kullanıcı dostu abonelik kılavuzu ve adil dağıtım mekanizması gibi birçok özellik sunuyor. 


Yazıt Navigasyonu (Inscription Navigation) ise Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve TON gibi halka açık blok zinciri ekosistemlerinde yazıtlar hakkında bilgi toplayan tek duraklı bir platformdur. Kullanıcıların yazıt pazarındaki en son eğilimleri ve verileri kolayca anlamalarını sağlar.  Platform kullanıcılara zengin grafikler ve eksiksiz bilgiler içeren navigasyon sayfası sunuyor. Kullanıcılar, yazıt sürümleri, yazıt basımı, blok zinciri kaşifleri ve gaz sorguları için ilgili protokollere hızlı bir şekilde erişebilir. Inscription Navigation, kullanıcıların araştırma süresinden önemli ölçüde tasarruf sağlar ve karar verme verimliliğini artırır.


Yapılan açıklamada Bitcoin ekosistemini destekleyen ilk borsalardan biri olan Gate.io'nun, Bitcoin ekosistemine verdiği güçlü desteği Web3 ürünleriyle de devam ettireceği ifade edildi.


Daha Fazla Oku

    Gate ioNavigasyonÖn satış

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Aptos, Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom ile DeFi Ortaklığı Kuruyor

18 Nisan 2024 18:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk