Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

FTX.US, Gömülü Hisse Senedi Takas Platformu Satın Aldı

Satın almanın, FTX.US'nin hisse senedi alım satım hedeflerine yardımcı olması amaçlanıyor.

21 Haziran 2022 16:39

Güncellenme: 21 Haziran 2022 18:18

FTX.US hisse senedi takas şirketi Embed Financial Technologies ile çalışmayı çok sevdi ve sonucunda şirketi satın aldı. FTX.US Salı günü, hisse bölümü FTX Stocks'un genişlemesinin bir parçası olarak Embed'i satın aldığını açıkladı.


Embed, aracı kurumlara ve kayıtlı yatırım danışmanlarına aracılık hizmetleri ve uygulama programlama arabirimleri sağlıyor.


Embed CEO'su Michael Giles yaptığı açıklamada "Ekiplerimizin, finansal hizmetlere erişimi adaletli hale getirmek için sıfırdan inşa etme konusunda ortak bir vizyonu ve bağlılığı mevcut” dedi.


FTX.US geçen yıl öz sermaye platformunu genişletirken, Robinhood'un kazandığı düşük maliyetli aracılık modelini örnek alarak komisyon ve ücret almayacağını açıkladı.


ABD kripto para borsası FTX ayrıca, gerçekleşen akışı yüksek frekanslı tüccarlara satarak tüccarların siparişlerinden para kazanmayacağını da duyururken bu uygulama Robinhood'un eleştirildiği sipariş için ödeme akışı adı verilen tartışmalı bir uygulama durumunda.


FTX ABD Başkanı Brett Harrison, şirketin tüm varlık sınıflarını kapsayan geniş bir ticaret uygulaması sağlamak istediğini belirtti.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk