Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

FTX Türkiye ‘Yol Haritası’ Üzerinde Çalışıyor

FTX Türkiye tarafından yapılan açıklamada kullanıcı bakiyelerinin güvende olduğu, kalan TL bakiyelerinin gönderilmesine ilişkin bir yol haritası üzerinde çalışıldığı belirtildi.

11 Kasım 2022 11:54

Güncellenme: 11 Kasım 2022 12:44

FTX Türkiye, bugün attığı tweet’le ile kullanıcı bakiyelerinin güvende olduğunu belirtti. Tweet’te “Kullanıcı bakiyeleri güvendedir. Kullanıcılar bakiye gösterim hatası giderildikten sonra önceden belirtilen 200 Bin TL'lik limit dahilinde çekimlerini gerçekleştirilebilirler” denildi. 


Ayrıca bir başka tweet ile de geriye kalan TL bakiyelerinin hepsinin gönderilmesini ilişkin bir yol haritası üzerinde çalışıldığı belirtilerek “Kullanıcıların kripto bakiyelerinin TL’ye dönüştürülmesi ve banka hesaplarına gönderilmesine ilişkin yol haritasını bugün paylaşmayı planlıyoruz” diye yazıldı.FTX Türkiye, dün borsada bulunan kripto para bakiyelerinin birebir oranda TL’ye çevrileceğini açıklamıştı.


Japonya’da da finansal düzenlemelerden sorumlu Finansal Hizmetler Kurumu (FSA), önceki gün FTX Japonya’nın ayakta kalabileceğine dair endişelerinin dile getirmişti. Bunun ardından FTX Japonya, müşterilerin Japon yeni cinsinden paralarını çekebileceklerini açıkladı.


Ayrıca Japonya’da kullanıcıların sadece mevcut pozisyonlarını kapatabilecekleri, yeni pozisyon açamayacaklarını açıklanmıştı.


FTX’in bölgelerdeki şirketlerinin tamamının sahibi Antigua menşeli FTX Trading. Bölgelerdeki şirketler FTX Trading’e lisans karşılığı telif hakkı ödüyor. Bölgelerdeki borsalar bulundukları ülkelerin yasalarına tabi oldukları için müşterilerine sundukları token’lar da daha kısıtlı oluyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk