Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Floki Geliştiricileri, Kullanıcılara Dijital Bankacılık Hesabı Sunmayı Planlıyor

Hesaplar aracılığıyla SWIFT ödemeleri ve SEPA IBAN'ları desteklenecek.

22 Mart 2024 17:31

Güncellenme: 23 Mart 2024 12:54

Floki geliştiricileri, kullanıcıların dolar, euro ve sterlin cinsinden işlem yapabilmelerini sağlayacak, FLOKI token’larını kullanarak finanse edebilecekleri düzenlenmiş bir dijital bankacılık hesabı sunmayı planlıyor.


Geliştirme, banka kartlarını ve stake hizmetlerini piyasaya sürmeye yönelik kapsamlı bir planın parçası olacak. Tüm bunlar, köpek temalı memecoin'i kullanıcılara kripto tabanlı bir finansal uygulama sunan ciddi bir proje olmaya yaklaştırıyor.


Geliştirici B: "Floki destekli banka hesaplarını bir fintech şirketiyle ortaklaşa tanıtacağız. Bu hesaplar, beş önemli yargı alanında (Kanada, İspanya, Dominika, Avustralya ve BAE) lisanslı, önemli bir ortak aracılığıyla sağlanacak."


B, kullanıcıların dijital banka hesapları oluşturabileceklerini ve bu hesaplara bağlı banka kartları oluşturabileceklerini de ekliyor. SWIFT uluslararası bankacılık ağı ve SEPA IBAN'ları üzerinden yapılan ödemeler desteklenecek ve kullanıcıların küresel olarak işlem yapıp para transfer etmelerine olanak tanıyacak.


Banka kartı hem VISA hem de Mastercard ödeme ağlarında sunulacak. Kartlar, ülkenin en iyi gözlemcisi olan İsviçre Finansal Piyasa Denetleme Kurumu (FINMA) tarafından düzenlenen İsviçre merkezli bir şirketle ortaklaşa verilecek.


Veriler, FLOKI token’larının son 24 saatte %6,7 düştüğünü ve piyasanın geri kalanına nispeten daha hızlı değer kaybettiğini gösteriyor. CoinDesk 20 Endeksi aynı dönemde %3,5 geriliyor.


Daha Fazla Oku

    FLOKImemecoinbankacılık

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Aptos, Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom ile DeFi Ortaklığı Kuruyor

18 Nisan 2024 18:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk