Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Fatih Otluoğlu, BitHero'nun CEO'su Oldu

Telekomünikasyon sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan ve Vodafone Türkiye'de görev yaptığı süre boyunca başarılı iş sonuçlarıyla dikkat çeken Fatih Otluoğlu, bu kez BitHero'nun büyüme ve gelişme stratejilerine liderlik yapacak.

23 Nisan 2024 11:44

Güncellenme: 23 Nisan 2024 11:49

Türk lirası ile kolayca kripto para alınıp satılabilen yeni bir kripto para borsası olan BitHero, kripto dünyasına taze bir soluk kazandırmak amacıyla sektörün deneyimli isimleri tarafından kuruldu. Kripto dünyasıyla yeni tanışan kullanıcılara rehberlik yapmak ve her an yanlarında olmak, deneyimli kullanıcılara ise güvenilir bir platformda hız kazandırmak için yola çıkan BitHero; BtcTurk'ten teknoloji, müşteri hizmetleri ve altyapı desteği alıyor. 


BitHero’da CEO’luk görevine ise Vodafone Türkiye’de pazarlama, strateji ve satış kanalları yönetimi alanlarında çeşitli üst düzey yönetici rollerinde bulunmuş olan Fatih Otluoğlu atandı. 


Telekomünikasyon sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan ve Vodafone Türkiye'de görev yaptığı süre boyunca başarılı iş sonuçlarıyla dikkat çeken Fatih Otluoğlu, bu kez BitHero'nun büyüme ve gelişme stratejilerine liderlik yapacak. 

 

Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği Lisans ve aynı üniversitede İşletme Yüksek Lisans öğrenimi sonrasında kariyerine yönetim danışmanlığı alanında başlayan Fatih Otluoğlu, bu görevi sırasında stratejik yönetim ve yeniden yapılandırma alanlarında yurt içi ve yurt dışında çok sayıda projeye liderlik etti. Sonrasında Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinde çeşitli yönetim kademelerinde rol aldı. Kariyerine bir süre Almanya’da devam ettikten sonra 2012 yılında Vodafone Türkiye’ye geçti. Burada Strateji Planlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü, Pazarlama Direktörlüğü, Ticari Pazarlama ve Cihaz Operasyonları Direktörlüğü görevlerinde bulunan Otluoğlu; 10 yıl boyunca çeşitli ölçekteki büyüme ve pazarlama projelerine liderlik etti. Fatih Otluoğlu, Ocak 2024 itibariyle kripto para sektörünün yeni yüzü BitHero’nun CEO’su olarak göreve başladı.

 

Fatih Otluoğlu, "BitHero gibi yeni ve dinamik bir şirketin CEO'su olarak görev almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kripto para alım satım deneyimini kolaylaştırdığımız BitHero’da herkesin bu teknolojiye rahatça erişmesini ve işlem yapabilmesini istiyoruz. Sunduğumuz deneyimle de kripto paralarla yeni tanışan, ilk kez işlem yapan kullanıcılara da bir rehber niteliğinde yaklaşıyoruz. Üyelik süreçlerinden al-sat işlemlerine kadar her aşamayı daha da kolay hale getirdik. 7/24 canlı desteğimiz, güçlü finansal yapımız ve güvenilir teknolojik altyapımızla, büyüyen kripto varlık dünyasında kullanıcıların beklentilerini uçtan uca en iyi çözümlerle karşılamak üzere yola çıktık” diye konuştu. 


Daha Fazla Oku

    Fatih OtluoğluBithero

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk