Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Etiya, Çalışan Ödüllerini NFT Koleksiyonu’na Taşıdı

Yazılım şirketi toplam 4444 adet eseri barındıran koleksiyonu sergilenmeye hazırlanıyor

23 Ocak 2023 14:19

Güncellenme: 23 Ocak 2023 17:26

Yazılım şirketi Etiya, “Exceeders Etiyaens” adını taşıyan NFT koleksiyonuyla metaverse dünyasına giriş yaptı. Ethereum ağının 2. katman ağı olan Polygon’da üretilen koleksiyonda toplam 4444 adet eser bulunuyor. Çalışanlarının performansını her yıl düzenlenen Etiya Exceeders programıyla ödüllendiren şirket, bu yıl bu program kapsamında verilen hediye ve plaketleri blokzinciri sistemi üzerinden bir NFT koleksiyonuna dönüştürdü. 


“Exceeders Etiyaens” NFT koleksiyonundaki tasarımların ilham kaynağını bugüne kadar onlarca farklı devlet ve kültür yapısına ev sahipliği yapmış Anadolu coğrafyasından alıyor, özellikle Hitit Aslanı ve Anadolu Medeniyetleri sembolleri koleksiyonda ön plana çıkıyor. 


Bu koleksiyonla hediye kültüründe önemli bir dönüşüme imza attıklarını belirten Etiya Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan, “Çalışanlarımızın değerli katkılarını her zaman takdir ediyor ve ödüllendiriyoruz. Bugüne kadar çalışanlarımızla bir araya geldiğimiz fiziksel yılsonu toplantılarında onların başarılarını somut obje ve plaketlerle ödüllendirirken bu yıl oluşturduğumuz NFT koleksiyonuyla bu ödüllerin dijital karşılığı olarak yenilikçi, değer yaratan ve ölümsüz bir yapıya taşımış olduk” diyor.  

 

Aslan Doğan, ayrıca, “Lokalde kurulmuş ve globalleşen bir şirket olarak ‘Exceeders Etiyaens’ koleksiyonu birçok açıdan bizi ve değerlerimizi yansıtıyor. Koleksiyon tasarımlarımız dünya çapında yer alan ofislerimizi ve şirketimizin ödül sisteminde yer alan kategorileri içinde barındırıyor. Etiya NFT  koleksiyonu ile aynı zamanda DNA’mızda olan inovasyon tutkusu ve çağın gereksinimi olan teknolojik çözümleri sadece müşterilerimiz için üretmekle kalmadığımızı, çalışanlarımızla da bağımızı güçlendirecek trendleri önemseyerek bu odakta çalışmalar yaptığımızı ortaya koyuyoruz” diye konuşuyor. 


Daha Fazla Oku

    EtiyanftMetavese

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sinan Koparan

Sinan Koparan CoinDesk Türkiye'de Blok zincirinin uygulama alanları, kripto piyasaları, şirketler ve girişim ekosistemi üzerine çalışmalar yapan haber editörüdür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye dergisinde borsa, finans ve girişim sermayesi konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin, Kasım 2021'den Bu Yana İlk Kez 60 Bin Doları Aştı

28 Şubat 2024 17:19

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk