Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

ECC: Zcash Spam Alıyor Olabilir Ancak Blockzincir Şimdilik İyi Gidiyor

Zcash'in arkasındaki kuruluş olan Electronic Coin Company, spam saldırısı endişelerinin çoğunlukla korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) olduğunu dile getirdi.

7 Ekim 2022 10:41

Güncellenme: 7 Ekim 2022 11:36

Zcash (ZEC) blokzinciri, daha yüksek işlem hacimleri nedeniyle boyutunda ani bir artış yaşıyor ve bu da potansiyel spam saldırısı endişelerini artırıyor.


Casa'nın kurucu ortağı ve CTO'su Jameson Lopp, Zcash blok zincirinin birkaç ay içinde üç katına çıktığını ve şimdilerde 100GB'ın üzerine çıktığını dile getirdi.Zcash'in arkasındaki kuruluş olan Electric Coin Company (ECC), Twitter'da endişeleri ele alan bir bildiri yayınladı ve kullanıcılara Zcash'in normal şekilde çalıştığına dair güvence verdi."Zcash kullanıcılarının birçoğu blokzincirin artan boyutundan etkilenmiyor. Ancak korumalı cüzdan (shielded wallets) kullanıcıları için blokzincir çok sayıda çıktıya sahip yüksek hacimli işlemler nedeniyle normal senkronizasyon sürelerinden daha yavaş rapor veriyor. Zcash tasarlandığı gibi çalışırken, ECC mühendislik ekibi performansı artırmaya odaklanmış durumda" olduğu ifade edildi.


ZEC'in fiyatı sabit ilerliyor ve haberin yayınlandığı sırada 55,29 dolardan işlem görüyordu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Rallisi Kısa Süreli Olabilir

10 Temmuz 2024 20:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk