Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

DWF Labs 12 Milyon Dolarlık FLOKI Satın Alacak

Floki, önümüzdeki aylarda Valhalla metaverse oyunu da dahil olmak üzere yeni ürünler sunmaya hazırlanıyor.

4 Haziran 2024 12:24

Güncellenme: 4 Haziran 2024 12:44

Floki geliştiricisi "B", CoinDesk'e verdiği röportajda kripto ticaret şirketi DWF Labs'in açık piyasadan ve Floki hazinesinden 12 milyon dolar değerinde floki (FLOKI) token satın alacağını söyledi.


Şirket şubat ayında 10 milyon dolar değerinde FLOKI token satın alacağını taahhüt ederek bir hafta içerisinde FLOKI fiyatlarında %50'lik bir artışa neden olmuştu. B, ticaret firmasının önemli borsa listelerini ve sektör katılımcılarıyla ortaklıkları kolaylaştırdığını ve bunun da Floki ekosistemi etrafındaki duyarlılığı artırmaya yardımcı olduğunu belirtti.


Geliştirici, Floki'nin Valhalla metaverse oyununun ana ağ sürümünü bu yılın sonlarında piyasaya süreceğini bildirdi. Önümüzdeki haftalarda Floki, Floki ticaret botu ve .floki alan adı hizmeti de dahil olmak üzere birkaç önemli yardımcı ürünü de piyasaya sürecek. DWF'nin satın alımları, bu girişimlerin büyümesini destekleyecek ve gerekli likiditeyi sağlayacak.


Floki, DWF Labs ile ortaklığını ilk olarak Mayıs 2023'te ticaret firmasının 5 milyon dolar değerinde FLOKI token’ı satın almasıyla duyurdu.


DWF Labs, bu yılın başlarına bir dizi yapay zeka (AI) ürünü geliştirmek için iki yıllık bir süre içinde Floki'nin kardeş projesi TokenFi'ye 10 milyon dolar yatırım yapmayı taahhüt etti.


FLOKI fiyatları son 24 saatte %8 arttı ve CoinDesk 20 Endeksi'nin (CD20) %0,4'lük ilerlemesini geride bıraktı.


Daha Fazla Oku

    FLOKIDWF Labsmeme coin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk