Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Dust Labs, Y00ts Yayını Sırasında 7 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Açıklama, Solana NFT topluluğunu etkileyen, yüksek profilli ve uzun süredir beklenen yayın sırasında geldi.

6 Eylül 2022 10:09

Güncellenme: 6 Eylül 2022 13:07

NFT yazılım şirketi Dust Labs, Pazartesi günü Solana tabanlı y00ts NFT ürünü için yayındayken 7 milyon dolar değerinde fon topladığını duyurdu. 

Finansman turuna katılanlar arasında Foundation Capital, Solana Ventures, Metaplex, Jump, FTX Ventures ve Chapter One yer alırken bir temsilci CoinDesk'e yaptığı açıklamada, söz konusu finansmanın, yatırımın şirket sermayesi ile DUST tokeni arasında yüzde 50-yüzde 50 oranında eşit bölündüğünü söyledi.

DUST, Solana'da DeGods’ın resmi para birimi olarak adlandırılan yardımcı program logosu olarak biliniyor. DeGods ise Solana NFT dünyasındaki en değerli ve en popüler koleksiyon olan PFP'si ile tanınır durumda.

DUST, trader'ların haberin içeriğine tam olarak erişmelerinin ardından en yüksek seviyesi olan 3 dolardan yüzde 30 düştü. 

DeGods NFT kolektifinin kurucuları tarafından kurulan şirket, Solana ve Ethereum'daki projelere NFT araçları sağlama konusunda üst seviyede bulunuyor. 

DeGods ekibi, son olarak “engelleyici hata” nedeniyle y00ts koleksiyonun ertelemişti. 

Dust Labs, konuyla ilgili daha fazla bilgi vermek için Perşembe günü bir AMA (bana bir şey sor) düzenleyeceğini açıkladı

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk