Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Discord Oyunu Tatsumee'nin 7,6 Milyon Dolarlık Destekçilerine Binance Lab da Katıldı

MMORPG oyunu için tur DeFinance Capital, Delphi Ventures ve BITKRAFT Ventures tarafından ortak yönetildi.

9 Haziran 2022 16:22

Güncellenme: 9 Haziran 2022 19:49

Discord öncelikli fantezi MMORPG oyunu olan Tatsumeeko, DeFiance Capital, Delphi Ventures ve BITKRAFT Ventures tarafından ortaklaşa yürütülen 7,6 milyon dolarlık başlangıç finansman turunu tamamladı. CoinDesk'e iletilen basın açıklamasına göre; sermaye Ethereum ve Solana blok zincirlerinde yayımlanacak oyunda geliştirmelerin devam etmesi için kullanılacak.


Turdaki diğer katılımcılar arasında Binance Labs, Animoca Brands, Dialectic ve GuildFi vardı. Oyun, Discord üzerinden mobil ve web'de mevcut olacak. Oyuncular canavarlarla savaşabilecek, sanal dünyayı keşfedebilecek ve topluluklar kurabilecek. Gelen özellikler arasında ana ve yan görevler, Co-op baskınlar, oyuncu-çevre (PvE) savaşı ve yerel IGS coininde ödüllerle oyuncu-oyuncular arası (PvP) savaş yer alıyor.


Oyun, topluluk oyunlaştırmasını ve katılımını teşvik eden Discord botlarında uzmanlaşmış Tatsu.GG ekibinden geliyor.


Tatsumeeko, gelecek ay başlarında sahiplerine ve elementlerle etkileşime giren diğer kişilere fayda ve özel yetenekler sağlayan, değiştirilemez dijital arazi parçaları olan Aethereal Parsellerinin ilk satışına başlayacak. 


Lansman, Solana'da oyun içi avantajlar ve ödüller taşıyan ve sahiplerinin avatarlarını diğer oyunculardan daha yüksek bir düzeyde özelleştirmelerine olanak tanıyan Meekolony Pass NFT serisinin Kasım sürümünün ardından geldi.


Oyun uzun vadede, QQ, WeChat ve Telegram gibi diğer sosyal platformlara ve Ethereum ve Solana'daki birden fazla topluluğa genişlemeyi planlıyor. BITKRAFT Ventures'ın ortaklarından Jamie Wallace yaptığı basın açıklamasında, şunlara yer verdi:


"Herhangi bir oyun deneyiminin başarısı, arkasında duran topluluğa bağlıdır ve çok az kişi Tatsumeeko'daki ekibin yapabildiği şekilde topluluk oluşturma ve büyütme becerisiyle övünebilir. Discord öncelikli bir yaklaşımla bu kapasitedeki bir yapı, kendi başına dikkate değer bir başarıdır. Bir fantezi RPG, ekibin dijital toplulukları bir araya getiren deneyimler yaratma misyonunun bir sonraki doğal adımıdır."


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk