Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Digitra.com Yeni Bir Kripto Borsası Kuruyor

Brezilya menşeli Digitra.com yeni bir kripto borsası kuruyor. Bu borsanın Nasdaq’ın bulut tabanlı teknolojisini kullanacak.

31 Ağustos 2022 09:49

Güncellenme: 31 Ağustos 2022 10:28

Brezilya menşeli kripto borsası Digitra.com; dün yapılan bir basın açıklamasına göre, kurumsal ve bireysel yatırımcılara yönelik, Nasdaq'ın bulut tabanlı kripto alım satım hizmeti tarafından da desteklenen bir kripto para borsası kurdu.


Digitra.com kurucusu ve CEO’su Rodrigo Batista, “Nasdaq, piyasalardaki deneyimini ve uzmanlığını Digitra.com ve sektörümüze taşıyor. Bu teknoloji iş birliği ile müşterilerimize yeni özellikler sunacağız” dedi.


Nasdaq’ın Pazaryeri Hizmetleri Platfomu, borsaların likiditeyi çekmesini ve işlem hacimlerini piyasaya uygun şekilde ölçeklendirmesini sağlıyor. Bu teknoloji aynı zamanda kullanıcılar için yeni özellikler geliştirilmesini de sağlıyor.


Bu özelliklerden biri Dgitra.com’un 'Trade to Earn' adı verilen yeni komisyon ve ücret yapısı. Trade to Earn, işlem ücretlerini ortadan kaldırıyor ve müşterileri platformun kendi digitra token’larıyla (DGTA) ödüllendiriyor.


Batista konu hakkında, “Yeni hizmetlerle beraber geleneksel işlem ücretlerinin yerini alacak yeni gelir kaynakları oluşturacağız” dedi.


Bunun yanında Digitra.com, teknolojisini yıl sonun kadar bitcoin (BTC), ether (ETH) ve USD coin’e (USDC) ek olarak 50 farklı varlık ve coin’i sunmak için kullanmayı planlıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk