Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Deutsche Bank İki Kripto Şirketine Yatırım Yapma Aşamasında

Almanya’nın en büyük bankalarından Deutsche Bank’ın iki kripto şirketiyle yatırım görüşmeleri yaptığı bildirildi.

9 Şubat 2023 10:18

Güncellenme: 9 Şubat 2023 11:54

Bloomberg’ün haberine göre Alman bankası Deutsche Bank AG’nin varlık yönetimi birimi, büyüme stratejileri kapsamında yatırım yapmak üzere iki Alman kripto şirketiyle görüşmeler yapıyor.


Konu hakkında bilgisi olan kişilerin belirttiğine göre DWS Group olarak bilinen birimin CEO’su Stefan Hoops, Deutsche Digital Assets ve Tradias şirketleriyle hisselerinin azınlık payına sahip olmak adına görüşmeler yapıyor. Deutsche Digital Assets, müşterilerine borsa yatırım ürünleri sağlıyor. Bir trading şirketi olan Tradias’ın ana şirketi ise menkul kıymetler alım satım bankası ve piyasa yapıcı Bankhaus Scheich.   


Kripto destekçilerinden Hoops, kripto varlıkların şu andaki düşük fiyatlarının DWS için “ilginç fırsatlar” yaratabileceğin düşünüyor.  


Hoops, Aralık’ta açıklanan şirket yol haritasında euro bazlı bir stabil coin geliştirme vizyonuyla ürünlerini blokzinciri üzerine koymayı; ayrıca çeşitli blokzinciri hizmetleri geliştirmeyi ya da yatırım yapmayı şirketin hedefleri arasında saymıştı.


Daha Fazla Oku

    Deutsche BankkriptoDeutsche Digital AssetsTradias

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Helene Braun

Helene, CoinDesk'te ABD piyasa muhabiridir. Çalışma alanları, ABD ekonomisi, Fed ve bitcoin'i kapsar. New York Üniversitesi işletme ve ekonomi raporlama programından yeni mezun oldu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin 'Muazzam Yükseliş'e Hazırlanırken Bitcoin Short'ları 150 Milyon Dolar Kaybetti

27 Şubat 2024 09:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk