Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

CZ Uyardı Justin Sun 56 Milyonluk İşlemi Geri Çekti

Zhao “Binance Launchpool birkaç balinaya değil bireysel kullanıcıların airdrop almasına yönelik bir platform” dedi.

1 Mayıs 2023 14:59

Güncellenme: 1 Mayıs 2023 15:25

Tron’un kurucusu Justin Sun Pazartesi attığı tweette Binance’in SUI token ile ilgili uyarısı sonrasında yaptığı 56 milyon dolarlık işlemi tamamen geri aldığını duyurdu. 


TrueUSD (TUSD) olarak yapılan yüklü miktardaki transfer Pazartesi erken saatlerde Whale Alert tarafından şüpheli olarak bildirildikten sonra Binance CEO’su Changpeng Zhao tweet atarak platformun Sun’ı uyardığını ve Sun’ın elindeki fonları SUI token almak için kullanması durumunda aksiyona geçeceklerini söyledi. 


Zhao, “Binance Launchpool birkaç balinaya değil bireysel kullanıcılarımızın airdrop almasına yönelik bir platformdur” dedi.


Katman 1 blok zinciri olan Sui’nin ana token’ı olan SUI ana ağın 3 Mayıs’ta aktif olmasıyla birlikte hayata geçecek. Binance Pazar günü yaptığı açıklamada SUI token’ın Launchpool platformundan alınabileceğini belirtmişti. Launchpool, kripto varlıklarının bir likidite havuzuna aktarılması ve karşılığında getiri elde edilmesi prensibine dayanan bir platform.


Sun, Zhao’nun paylaşımına yanıt vererek ekibinin bu fonların nasıl kullanılacağı konusunda tam bir bilgiye sahip olmadığını ve bu fonların “önde gelen TUSD borsalarının piyasa yapıcılığı faaliyetlerini desteklemek için kullanılacağını ve böylelikle likiditenin ve işlem hacminin artmasına destek olunacağını” söyledi. 


Sun tweetinde, “Bu hatanın farkına varır varmaz borsa ekibiyle temasa geçtik ver tüm fonların geri ödemesini aldık” dedi.


Daha Fazla Oku

    CZBinanceSunTron

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sandali Handagama

Sandali Handagama, kripto düzenlemelerine odaklanan bir CoinDesk muhabiridir. Columbia Üniversitesi gazetecilik yüksek lisans programından mezun oldu ve 2020'de Overseas Press Club Foundation'ın iş haberciliği bursunu aldı. The Guardian, The Nation ve Popular Science dahil olmak üzere çeşitli yayınlara katkıda bulundu. Sandali'nin kripto birikimi bulunmuyor ve @iamsandali olarak tweet atıyor

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll’daki DeFi Yolculuğunuz Session One ile devam ediyor

21 Haziran 2024 23:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk