Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

CryptoPunks'ın Taban Fiyatı, Tiffany & Co. İş Birliği Haberlerinin Ardından %10 Arttı

Pazar günü yapılan ortaklık duyurusundan bu yana koleksiyon, % 2,200'lük bir artışla 2.3 milyon dolarlık satış gördü.

2 Ağustos 2022 10:15

Güncellenme: 2 Ağustos 2022 15:02

CoinGecko'nun verilerine göre, popüler non-fungible token (NFT) koleksiyonu CryptoPunks'ın taban fiyatı son 24 saatte % 10 arttı.

 

İlgideki artış, üst düzey mücevher markası Tiffany & Co. ile Punk sahiplerine 5 Ağustos'ta her biri 30 ETH (yaklaşık 50,000 $) karşılığında üç adede kadar elmas kaplı kolye satın alma şansı verecek olan blockchain startup’ı Chain arasındaki son ortaklıktan kaynaklanıyor.

 

Açık piyasada satın alınabilecek en düşük fiyatlı sürüm olan koleksiyonun taban fiyatı şu anda 74.5 ETH (yaklaşık 125,000 $). Koleksiyonun taban fiyatı, 16 Temmuz'da belirlenen yıllık en yüksek 83 ETH (yaklaşık 135,000 $) seviyesinin altında.

 

OpenSea'nin verilerine göre, CryptoPunks son 24 saatte ticaret hacminde 1,400 ETH (yaklaşık 2.3 milyon dolar) gördü ve bir önceki güne göre % 2,200 artış gösterdi. Daha büyük bir CryptoPunks koleksiyonunun değerine maruz kalmak için satın alabilen bir token yatırımcısı olan Punk Vault da son 24 saat içinde % 5 arttı.

 

Bir duyurudan sonra belirli NFT'lere yüklenen koleksiyonerler yeni değildir. Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonu, BAYC sahiplerine havaya uçurulduğu söylenen bir token olan ApeCoin'in duyurulmasının ardından taban fiyatlarında benzer bir artış gördü. Koleksiyonun taban fiyatı, takip eden günlerde %30'a kadar yükseldi ve bir sonraki hafta duyuru öncesi seviyelere geriledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD TÜFE Verileri Beklenenden %0,3 Daha Düşük Geldi, Bitcoin 64 Bin Dolara Yükseldi

15 Mayıs 2024 17:50

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk