Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Crypto Finance ve Apex Group Kurumsal Kripto Ürünleri İçin İş Birliği Yaptı

Crypto Finance, Apex Group’a yapılandırılmış yatırım ürünleri çıkarmak dijital altyapı desteği sağlayacak.

22 Mart 2023 15:19

Güncellenme: 22 Mart 2023 15:29

Deutsche Börse’nin desteklediği Crypto Finance AG, kurumsal düzeyde kripto yatırım ürünleri üretebilmek amacıyla finansal hizmetler sağlayıcısı Apex Group ile işbirliği yaptı.


Crypto Finance, Apex Group’a borsada işlem gören ürünler (ETP'ler) benzeri yapılandırılmış yatırım araçları ihraç edebilmesi için dijital varlık piyasasına uyumlu altyapı desteği verecek.


İki şirketin iş birliği yapmalarının amacının, bankalar ve varlık yöneticileri gibi profesyonel ve kurumsal yatırımcılara kripto içerikli yatırım ürünlerini hayata geçirmelerine olanak tanımak olarak nitelendirilirken, yeni iş birliğinin ilk ürünleri bu yılın ikinci çeyreğinde piyasadaki yerlerini alacak.


Söz konusu girişimle ilgili olarak yapılan duyuruda, “Kripto ile ilgili yatırım ürünlerine yönelik talebin, bu varlık türlerine yönelik gelişmeyle birlikte artması bekleniyor” ifadeleri kullanıldı.


Bu tür bir gelişimin sağlanabilmesi için ise, 2021 yılında Alman sermaye piyasası borsası Deutsche Börse'nin bayrağı altına giren ve firmanın üçte iki hissesini 108,6 milyon dolara satın alan Crypto Finance gibi düzenlenmiş sağlayıcıların varlığına gerek duyulduğu belirtiliyor.


Daha Fazla Oku

    crypto financeApex groupkriptoDeutsche Börse

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Lido, Ethereum için Potansiyel Bir Risk Olabilir mi?

24 Eylül 2023 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk