Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Consensus 2023: Topluluğun Gücü

CoinDesk'in Düzenlediği Consensus 2023 kapsamında, MNTGE kurucusu Nick Adler ve Rug Radio kurucusu Farokh Sarmad, Carly Reilly moderatörlüğünde Web3'e, topluluklara, bağlantılara yönelik düşüncelerini aktardı.

27 Nisan 2023 07:21

Güncellenme: 27 Nisan 2023 07:48

Ticari yönden başarılı her sanatçının ya da markanın arkasında mutlaka bir hayranlar topluluğu vardır. Web3, bu topluluklarla direkt bağlantılar kurma ve onları fiziksel, dijital ve zincir üzerinde hayata geçirme fırsatlarının kilidini açtı. Güçlü bir topluluk oluşturmak ve herkes için değer yaratmak için ne gerektiğini öğrenin.


CoinDesk’in düzenlediği Consensus 2023 kapsamında gerçekleştirilen Topluluğun Gücü oturumunda, MNTGE kurucusu Nick Adler ve Rug Radio kurucusu Farokh Sarmad, Carly Reilly moderatörlüğünde Web3'e, topluluklara, bağlantılara ışık tuttu.


Nick Adler, konuşmasında, "Sanatçılar için marka desteklerine ve müzik dışında nasıl iş kurulacağına bakmak için çok zaman harcadım ve bunların çoğu gerçekten topluluk oluşturmakla ilgiliydi. Sanırım daha yakın zamanda, 2021 civarında Web3 hareketini gördüm ve bu konuda çok heyecanlandım. Ardından agresif bir şekilde Web3'e geçtim ve bunun sanatçılarla kişisel markalarını ve ürünlerini yapmak için mi yoksa kendi projemi oluşturmak için mi çalıştığını anlamak için çok zaman harcadım. Ama sonunda bu çabaların hepsine değdi. Yaklaşık bir yıl önce başladık ve şimdi hızla inşa ediyoruz" dedi.


Farokh Sarmad, "Rug Radyo, bir topluluk oluşturabilmek ve aynı şeyleri paylaşabilmek için gerçekten katılımı teşvik ediyor, bu yüzden onlara gidip buna oy verin diyorum. Bu durumu desteklemek için tokenomik yapıyı da inşa ettik. Topluluğumuz aslında karar alma sürecinde yer alıyor sonraki adımda ne yapacağımız konusunda yer alıyor katılıyorum veya katılmıyorum şeklinde görüş beyan edebiliyor. Kurucu olarak vermek istediğim kararlar ve markayı nereye götürmek istediğimle ilgili olarak, örneğin küçük bir örnek gibi, her gün para harcayabilmem için bile çok büyük bir onay oranı gerekiyor" şeklinde konuştu.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Tahmin Piyasaları Donald Trump’ın Kaybedeceğini Öngörüyor

25 Mayıs 2024 21:41

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk