Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

CoinTR’nin 2. Yaş Kutlaması, Finans Dünyasını Buluşturdu

Davette devletin farklı kademelerinden bürokratları, iş insanlarını, medya mensuplarını ve kripto - blok zinciri sektörünün önde gelen isimlerini ve global iş ortakları ağırlandı.

6 Aralık 2023 12:51

Güncellenme: 6 Aralık 2023 13:07

CoinTR Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Ercan Gül ve CoinTR CEO’su Ali Eşelioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davette, CoinTR’nin projeksiyonu ve hedefleri hakkında bilgiler aktarıldı. Gece konuşmaların ardından pasta kesimi, Purple Hand Band konseri ve DJ Performansı ile devam etti.


Gecede finans, kripto ve teknoloji dünyasının tanınmış isimleri CoinTR’nin davetlisi olarak doğum gününe katıldı.


Gecenin açılış konuşmasını yapan CoinTR CEO'su Ali Eşelioğlu, CoinTR’nin iddialı bir ekibe ve altyapıya sahip olduğunu vurgulayarak konuşmasında, dünyanın yeni bir teknolojik devrimin başında olduğunu ve CoinTR’nin ülkemizin benzersiz jeopolitik avantajlarını kullanarak Türkiye'yi bu değişimde ön sıralara taşıyacağını anlattı. 


Eşelioğlu, konuşmasında CoinTR'nin hedeflerini: "CoinTR olarak başlıca üç hedefimiz var: Türkiye için blok zincir tabanlı, küresel lider bir dijital finansal altyapı oluşturmak, dijital varlıklara ev sahipliği yapabilmesi için Türkiye'nin kendi altyapısını kurmak ve güçlendirmek. Ulusal varlıkların güvenliğini sağlamak ve ulusal finansal egemenliğin bağımsızlığını korumak. Küresel dijital varlıkları Türkiye'ye çekmek, bunları reel ekonomiye ve finans sektörüne entegre etmek ve Türkiye'deki ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak.” sözleriyle özetledi.Ali Eşelioğlu, sözlerini “Merkezi İstanbul'da bulunan CoinTR, bir küresel serbest ticaret limanı olan İstanbul'un temel rekabet gücünü artırarak teknolojik uzmanlığına katkıda bulunmaya çalışacaktır” diyerek noktaladı.


CoinTR’nin daveti ile geceye katılan global iş ortakları da şirketlerini ve CoinTR ile ortaklıklarını anlatan birer konuşma ile davetlilere seslendiler. Bu kapsamda, EOS Network Foundation CEO'su Yves La Rose, Safehero Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) Meng Wang, Slowmist Limited US Ortağı Jeff Liu ve Certic Bilgi Güvenliği Uyumluluk Başkanı Stefano Martinelli konuşma yaptılar.


Son olarak konuşma gerçekleştiren CoinTR Yönetim Kurulu Başkanı Şakir Ercan Gül, gecenin anlam ve önemine ilişkin “Dünya değişiyor, her gün yeni yeni gelişmelere tanıklık ediyor, bu değişimin bir parçası oluyoruz. Finans sistemi de bu değişimle paralel olarak gelişiyor, değişiyor, dönüşüyor. Jeopolitik konumu ve genç nüfusu ile Türkiye, dijital devrimin merkezi olmaya aday. Biz de CoinTR olarak bu değişimin, gelişimin öncüsü olacağız.  Dijital varlık ekosistemimi ve blok zinciri teknolojileri Türkiye için büyük önem arz ediyor. Türkiye'nin bu alandaki liderliğini sürdürmek, küresel rekabetin bir adım önünde olmak için Coin TR olarak tüm enerjimizi bu yönde harcayacağız. Sizlerin destekleri ve güveni, Coin TR’nin başarısını şekillendiren en önemli faktör. Bu yolda bize eşlik eden siz değerli misafirlerimize,  medya partnerlerimize, blok zinciri sektöründeki iş ortaklarımıza ve kripto topluluğunda önemli role sahip olan influencerlarımıza teşekkür ederim. CoinTR olarak kullanıcılarımızın finansal özgürlüklerini desteklemek ve bu devrimin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Bizler, dijital geleceğin merkezi olmak için buradayız” ifadelerinde bulundu. 


CoinTR Hakkında

2022 yılında İstanbul merkezli hizmet vermeye başlayan CoinTR borsası, tanınan borsalarda tecrübe elde etmiş yöneticilerin ve ürün geliştiricilerinin bir araya gelmesiyle oluşmuş, alanında uzman ekip üyeleri ile Türkiye’nin lider borsalarından biri olmaya hazırlanmaktadır. Yakın zamanda Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'ndan gelen yeni CEO'sunu ve resmi kurumlardan gelen diğer danışma kurulu üyelerini duyurarak sektöre güven veren bir giriş yapmıştır. Resmi mevzuatlara uygun hareket eden ve MASAK tarafından denetime tabi tutulan CoinTR, Vakıfbank ve Ziraat Bankası gibi devlet bankalarıyla entegre çalışmasının yanı sıra global ölçekte yerli bir borsa olarak faaliyet göstermektedir.


Daha Fazla Oku

    cointrali eşelioğluYves La RosEOS Network

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
BTCTurk Hacklendi, Binance Süreç için Destek Veriyor

22 Haziran 2024 19:32

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk