Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

CoinFLEX, Çekilme Sorunlarını Çözmek İçin 47 Milyon Dolarlık Kurtarma Simgesi Başlatacak

CoinFLEX geçen hafta piyasa düşüşleri ve karşı taraf belirsizliği nedeniyle para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.

28 Haziran 2022 08:05

Güncellenme: 28 Haziran 2022 11:52

Fiziki vadeli işlem kripto borsası CoinFLEX, yüksek net değerli bir müşterisinin borsaya borçlu olduğu ödenmemiş bir borçtan kaynaklanan para çekme işlemlerini yakın zamanda durdurmasının ardından bir Geri Kazanım Değeri USD (rvUSD) Simgesi başlatacağını açıkladı.


CoinFLEX'in 47 milyon dolarlık token ihracı, son piyasa oynaklığı sırasında bir kişinin hesabının negatif öz sermayeye girmesinin ardından geldi. 


CoinFLEX Pazartesi günü yaptığı teknik incelemenin ardından ihracı yarın başlatacak ve muhtemelen 1 Temmuz'a kadar sürdürecek.


Şirket, "Normal koşullarda, öz sermayesi düşük olan bir pozisyonu sıfır özsermaye fiyatından önceki fiyatlarla otomatik olarak tasfiye ederiz" açıklamasını yaptı.


CoinFLEX, müşteriyi birkaç unicorn şirketinde önemli hisselere ve geniş bir portföye sahip olan kripto ve kripto dışı pazarlardaki son çöküşe bağlı likidite sorunları olan "yüksek bütünlüklü" bir kişi olarak tanımladı.


CoinFLEX, ihracın rvUSD cinsinden günlük olarak tahakkuk eden ve ödenen yüzde 20'lik bir yıllık yüzde oranını (APR) içerdiğini de duyurdu.


CoinFLEX CEO’su Markalar Lamb bir blog yazısında “Potansiyel büyük alıcılarla konuşuyoruz ve sunulan şartlara önemli bir ilgi olduğuna inanıyoruz” dedi.


Lamb ayrıca CoinFLEX'in gelecekteki pozisyonlar, hesapların kavramsal değeri, marj için şeffaflığı artırmayı planladığını ve bunu yapmak için bir dış denetim firması kullanacağını söyledi.


CoinFLEX, 30 Haziran'da para çekme işlemlerine devam etmeyi planlıyor.
Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Mt. Gox, Bitcoin ve Bitcoin Cash Geri Ödemelerine Başladı

5 Temmuz 2024 10:26

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk