Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Coinbase’i Hedef Alan Binance.US Satış Ortaklık Programını Başlatıyor

Binance.US’in bir temsilcisi, rakip kripto para borsası Coinbase’in ortaklık programını kapatmasının ardından bu kararı aldıklarını söylüyor

20 Temmuz 2022 15:08

Güncellenme: 20 Temmuz 2022 16:32

Kripto para borsası devi Binance’in Amerikan iştiraki Binance.US, rakibi Coinbase’in (COIN) ortaklık programını Ayı Piyasası koşullarını gerekçe göstererek kapatmasına rağmen, kendi satış ortaklığı programını açacağını duyurdu.


  • Binance.US ortaklık programı, üçüncü taraf influencer’ların ve girişimcilerin sosyal medya platformları ve diğer mecralarda kripto para borsasını tanıtmasını teşvik ediyor.

  • Binance.US’in bir temsilcisi eposta yoluyla verdiği demeçte “Coinbase’in ortaklık programını kapatacağına dair haberlerin düşmesinin ardından Binance.US kendi ortaklık programını faaliyete alıyor” diyor.

  • Binance.US’in bu hamlesi, bu yılki kripto piyasasındaki düşüşün ardından Coinbase’e karşı ilk defa gerçekleşmiyor. Haziran ayında Binance.US CEO’su Brian Shroder, Coinbase’den çıkartılan çalışanları kendi şirketi bünyesinde işe almaktan mutluluk duyacağını söylemişti.

  • Blog yazısına göre, Binance.US ortaklık programına katılanlar hesap doğrulamasını tamamladıktan sonraki 30 gün içerisinde ilk 100 dolarlık satın alım ya da trade işlemlerini yapan referans oldukları her bir kullanıcı başına 10 dolar kazanıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Ian Allison

Ian Allison is a senior reporter at CoinDesk, focused on institutional and enterprise adoption of cryptocurrency and blockchain technology. Prior to that, he covered fintech for the International Business Times in London and Newsweek online. He won the State Street Data and Innovation journalist of the year award in 2017, and was runner up the following year. He also earned CoinDesk an honourable mention in the 2020 SABEW Best in Business awards. Ian graduated from the University of Edinburgh. He holds ETH.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Ether (ETH) Opsiyonları Güven Sinyali Veriyor, Düzeltme Görünmüyor

23 Temmuz 2024 15:25

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk