Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Coinbase, Nano Ether Vadeli İşlem Ürününü Platforma Ekleyecek

Borsanın yakın zamanda bireysel müşterileri için Nano Bitcoin vadeli işlemlerini başlatması bekleniyor.

26 Ağustos 2022 15:23

Güncellenme: 26 Ağustos 2022 15:57

Kripto borsası Coinbase (COIN), Pazartesi günü türev platformuna nano ether vadeli işlem sözleşmelerini ekleyecek.


Coinbase'in türev borsası başkanı Boris Ilyevsky, Perşembe günü yayınlanan bir blog yazısında, "Hala erken aşamalarında olsa da ürün inovasyonunun ve piyasada erişilebilir olmasının katkı sağladığına inanıyoruz" dedi.


Coinbase'in bireysel müşterilerine nano bitcoin (BTC) vadeli işlemleri sunmaya başlamasından iki ay sonra nano ether (ETH) vadeli işlemlerini ekleyecek.


Ilyevsky,"Bitcoin'in 1/100'ünde, nano bitcoin vadeli işlem sözleşmemiz daha az ön sermaye gerektiriyor, bu da katılımcıların uzun veya kısa poziszyon alarak bitcoin fiyatını belirlemesine yardımcı oluyor ve değişken piyasalardaki riski yönetmelerini sağlıyor" dedi.


Ayrıca Coinbase'in bu hamlesi, Ethereum Birleşmesinden de önce gerçekleşecek. Geçtiğimiz günlerde Chicago Ticaret Borsası (CME) 12 Eylül'de ether vadeli işlemleri için seçenekler sunmayı planladığını söyledi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk