Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Coinbase, Düzenleyici Belirsizliklerle Karşı Karşıya

Banka, kripto borsası için fiyat hedefini 80 dolardan 65 dolara düşürdü.

2 Mayıs 2023 16:54

Güncellenme: 2 Mayıs 2023 17:10

Wall Street'in dev ismi Citi (C), pazartesi günü yayımladığı araştırma raporunda, Coinbase'in (COIN) ABD'deki kripto düzenlemeleri kesinleşene kadar yüksek düzeyde belirsizlik yüzünden baskı altında kalmaya devam edeceğini söyledi.


Banka, hisse değerlemesini satından nötr duruma düşürdü ve fiyat hedefini 80 dolardan 65 dolara çekti. Coinbase hisseleri, premarket trading kısmında yüzde 1,2 düşüşle 49,54 dolara geriledi.


Peter Christiansen öncülüğündeki analistler, "Coinbase'in ABD dışında faaliyet gerçekleştirme düşüncesi, şirketin kamuoyu tepkileri ve şimdi de SEC'le olan davası, Well sürecinin (henüz?) verimli olmadığını gösteriyor." ifadelerini kullandı.


Ayrıca analistler şu şekilde belirtti: "Signature Bank'in başarısızlığı, bunun kripto ile ilgisi ve geçen yılki birçok olay, SEC'e yem atmak oluyor."


Citi, Coinbase'in kendi alanında lider olmaya devam ettiğini ve "geleneksel finansla daha geniş bir entegrasyon sağlarsa daha iyi performans gösterecek platformlardan biri" olduğunu söylüyor. Ancak borsa şu anda "itibarı zarar görmüş bir sektörü savunmaktan ve yasalara uygun sürdürülebilir yolu göstermekle yükümlü."


Daha Fazla Oku

    CoinbaseCiticoin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Scroll’daki DeFi Yolculuğunuz Session One ile devam ediyor

21 Haziran 2024 23:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk