Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Citi Ventures, Xalts İçin 6 Milyon Dolarlık Tura Öncülük Ediyor

Accel, kurumsal sınıf dijital varlık ürünleri üreten girişim turuna Citi Ventures ile birlikte ortak öncülük etti.

7 Ekim 2022 12:24

Güncellenme: 7 Ekim 2022 21:26

Citi Ventures ve Accel, HSBC'de eski bir trader ve Meta Asia yöneticisi tarafından kurulan xalts için 6 milyon dolarlık bir finansman turuna öncülük ettiler. 


xalts'ın CIO'su Ashutosh Goel basın açıklamasında, "xalts ile yüksek uyumluluk ve kontrol standartlarına odaklanan yenilikçi, kurumsal sınıf yatırım ürünleri ve çözümleri oluşturuyoruz" dedi. "Dijital varlıklardaki büyümenin bir sonraki ayağı ise varlık sınıfına kurumsal katılım tarafından yönlendirilecek. Bunun sinyallerini bankalardan ve varlık yöneticilerinden gelen birçok yeni girişimle görmeye başladık."


Goel ve Supreet Kaur tarafından kurulan Hong-Kong merkezli xalts, çeşitli küresel borsalarda yatırım fonları ve borsa yatırım fonları da dahil olmak üzere dijital varlıkla ilgili birden fazla yatırım ürünü piyasaya sürmeyi planlıyor. Geliştirmeyi sağlamak için diğer finansal ürünleri piyasaya sürmek ve yönetmek için varlık yönetim firmaları ve staking altyapı sağlayıcılarıyla ortaklıklar kurmak gerekiyor.


Citi Ventures Genel Müdürü Luis Valdich yaptığı açıklamada, "xalts, bir dijital varlık yöneticisine yaptığımız ilk yatırım oldu ve kurumsal yatırımcıların daha verimli ve sağlam kripto erişimi ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi ürünler yaratma vizyonunu destekliyoruz" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Grayscale CEO'su Michael Sonnenshein İstifa Etti

20 Mayıs 2024 18:28

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk