Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Çinli Kripto Para Borsası Gate.io’dan ‘Öğrenci Elçisi’ Programı

“Topluluğumuzu Gate.io hakkındaki bilgilerin yayılmasında bulundukları katkılarından dolayı uygun bir şekilde ödüllendireceğiz ve öğrencilere sektörde iş deneyimi kazandıracağız”

5 Eylül 2022 12:27

Güncellenme: 5 Eylül 2022 14:39

Gate.io tarafından yapılan basın açıklamasına göre, borsa öncelikli olarak eğitim kurumları ve topluluklarda markayı temsil etmek ve tanıtmak amaçlı gençleri işe almak için Öğrenci Elçisi programı başlatılacak. Borsa ardından, topluluktaki “tutkulu üyelerin” platformu diğer çevrimiçi topluluklarda tanıtmaya teşvik etmesi için GateKeeper programında genişlemeye gidilecek.


Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Gate.io'nun küresel pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı EVP'si Tom Yang, “Gate.io’nun, kriptodaki en aktif ve tutkulu topluluklardan birine sahip olmak gibi bir ayrıcalığı var. Öğrenci Elçisi ve GateKeeper programlarıyla, topluluğumuzu Gate.io hakkındaki bilgilerin yayılmasında bulundukları katkılarından dolayı uygun bir şekilde ödüllendirmemiz ve öğrencilere sektörde iş deneyimi kazandırmamız mümkün olacak” diye konuşuyor.


Yapılan basın açıklamasına göre Gate.io, Öğrenci Elçisi programıyla yerel eğitim kurumlarında ve topluluklarda kripto misyonerleri olarak hareket etmeleri için genç öğrencileri işe almaya odaklanacak. Öğrenci elçilerinin sorumlulukları dahilinde potansiyel iş birlikleri için Gate.io'ya dahil olabilecek öğretim üyelerini belirleme, Gate.io'nun ev sahipliğinde tartışma ve atölyeler yapmak için buluşmalar düzenleme, kripto farkındalığını artırmak için yerel topluluklarını besleme ve Gate.io'yu sosyal medyalarında tanıtma olacak.


Borsanın GateKeeper programına dahil edeceği “evanjelist” üyelerinden beklentileri ise şöyle:


●FUD’lar (piyasada yayılan korku ve endişe iklimi) ile mücadele etmek ve yanlış bilgileri engellemeye çalışmak

●Gate.io ve kriptolar hakkında daha fazla bilgi edinme

●Değişimi teşvik etmek için doğrudan Gate.io ekibinin diğer üyeleriyle birlikte çalışma

●Yeni kullanıcıların platforma katılmasına yardımcı olma ve onları geniş ürün yelpazesi hakkında bilgilendirme

● Yeni başlayanların kripto ve Web3 üzerine eğitilmesinde aktif bir rol oynama

●Gate.io'nun çevrimiçi ve çevrimdışı toplulukları sürdürmesine ve yönetmesine yardımcı olma

●Gate.io'nun daha iyi bir seviyeye gelebilmesi için geri bildirim sağlamaGünün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kripto Borsası OKX, Hong Kong Lisans Başvurusunu Geri Çekti

24 Mayıs 2024 17:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk