Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Christie'nin Web3 Uzmanı, Yuga Labs’a ait CryptoPunks’ı Yönetmek İçin Müzayede Evinden Ayrıldı

Tarihi müzayede evinin kriptoyu benimsemesinde önemli bir faktör olan Noah Davis, Beeple'ın Mart 2021'de 69 milyon dolarlık NFT satışında da yer aldı.

20 Haziran 2022 08:44

Güncellenme: 20 Haziran 2022 14:23

Yuga Labs, Mart ayında imrenilen CryptoPunks değiştirilemez token (NFT) projesini satın aldıktan sonra, şimdi de Christie's müzayede evindeki NFT ekibinin önemli bir parçası olan Noah Davis'i projenin marka lideri olarak getiriyor. Davis, Pazar günü bir Twitter ileti dizisinde bu hareketi duyurdu ve Punks'ın geleceğinin Bored Ape Yacht Club'a benzer bir yol izleyeceğine dair endişeleri ortadan kaldırdı. Davis, "Bir Punk’ınız varsa ve markanın mirasını/geleceğini umursuyorsanız, bire bir konuşmak istiyorum. NFT NYC sırasında Punks Brunch'ında olacağım ve hemen oturma randevularını planlamaya başlayacağım. Punk'lar nereye giderse gitsin, topluluk bize rehberlik edecek" dedi.


Duyuru, Punks'ın NFT alanına geri dönme potansiyeline daha açık bir işaret olarak görülüyor. Projenin orijinal yaratıcısı Larva Labs, projeyi ortaklıklar veya etkinliklerle desteklemek için özellikle çok az şey yaptı. Ayrı bir başlıkta, Yuga Lab kurucularından biri, projenin ticari haklarının önümüzdeki haftalarda sahiplerine devredileceğini söyledi.https://twitter.com/CryptoGarga/status/1538583337371152384?s=20&t=6Yt8dOrnEZLkO6Pzv9ekGg

Muhtemelen içerdekiler bu hareket halka duyurulmadan önce  biliyordu. Duyurudan önceki günlerde birçok koleksiyoncu topluca Punks satın aldı ve koleksiyonun taban fiyatını 66.65 ETH'ye (yaklaşık 69.000 $) yükseltti.


Davis, Mart 2021'de Christie's'de 69 milyon dolara satılan Beeple'ın ünlü “The First 5,000 Days” NFT'sinin arkasındaydı. Ayrıca, Yuga Labs'deki yeni pozisyonundayken yönetmeye devam edeceği Howlerz NFT projesinin lideriydi.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eli Tan

Eli, CoinDesk için NFT'leri, oyunları ve metaverse'i kapsayan bir haber muhabiridir. St. Olaf Koleji'nden İngilizce derecesi ile mezun oldu. ETH, SOL, AVAX ve CoinDesk'in 1000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde birkaç NFT'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk