Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Celsius: Twitter Space ve Soru Cevap Yayınlarını Kapatıyoruz

Dijital kredi platformu Celsius, yaptığı açıklama ile operasyonlarının yeniden istikrara kavuşmasının "zaman alacağını" duyurdu.

20 Haziran 2022 17:06

Güncellenme: 21 Haziran 2022 14:08

Birçok işlemşi duraklattığını açıklayan Celsius Network'ten bir hafta sonra yeni bir açıklama geldi. Celsius kullanıcıların sorularını yanıtlamak yerine soru cevap yayınlarını durdurduğunu açıkladı.


  • Faiz temelli getiri platformu Celsius Network, bir dizi DeFi stratejisinin başarısız olmasının ardından çekim işlemlerini durdurduğunu duyurmuştu. Şirket, topluluğa yönelik bir açıklama yaparak, operasyonlarının istikrara kavuşmasının “zaman alacağını” söyledi.

  • Bir hafta önce para çekme, swap ve transferleri duraklattığını duyuran şirketten Pazartesi günü yapılan açıklamada, “Bu duraklama ve şirketimizin bir çözüm bulma kararlılığı konusunda düzenleyiciler ve yetkililerle çalışmaya devam etmeyi planlıyoruz” denildi.
     
  • Paylaşılan blog notunda, “Bu benzeri görülmemiş zorluklarla mücadele etmeye ve topluluğumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye odaklanmak için Twitter Space ve AMA'larımızı duraklatıyoruz” denildi. Celsius AMA (Ask Mashinsky Anything) yayınlarında CEO Alex Mashinsky topluluğun sorularını yanıtlıyor. Program 2018'den beri devam ediyordu.

  • Geçen aylardaki LUNA çöküşünün etkilerini henüz üzerinden atamayan kripto piyasası, Celsius’un açıklamalarıyla birlikte rekor bir değer kaybı yaşadı. Bazı büyük borsaların işten çıkarma kararları ardı ardına gelmişti.

  • ABD'de Teksas ve diğer dört eyalet, para çekmeyi durdurma kararı konusunda Celsius hakkında soruşturma başlattı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk