Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Çapraz Zincir Altyapı Protokolü LI.FI 5.5 Milyon Dolar Topladı

Fonla birlikte firma daha fazla blockchain genişlemesine yardımcı olacak.

12 Temmuz 2022 09:08

Güncellenme: 12 Temmuz 2022 14:36

Zincirler arası köprüleri ve merkeziyetsiz borsaları (DEX'ler) bir araya getiren bir altyapı protokolü olan LI.FI, kripto yatırım firması 1kx tarafından yönetilen bir yatırım turunda 5.5 milyon dolar topladı. Kurucu ve CEO Philipp Zentner CoinDesk ile yaptığı bir röportajda yeni sermaye, LI.FI pazarlama için ödeme yapmasına ve daha fazla blockchain genişlemesine yardımcı olacağını dile getirdi.

 

Turdaki diğer katılımcılar arasında yatırım firmaları Dragonfly Capital, Lattice Capital, Scalar Capital, 6th Man Ventures, Coinbase Ventures ve merkeziyetsiz otonom kuruluşlar BairesDAO ve AngelDAO yer aldı.

 

LI.FI, köprüleri ve merkeziyetsiz borsaları 14 farklı blokchainde toplayan bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sunuyor. SDK ise işlemler ve çoklu varlık takasları için en güvenli ve en ucuz yolları belirlemek üzere akıllı yönlendirme sunuyor.

 

Zentner, LI. Fi’nin ek layer 1 blockchain’lerine genişlemek istediğini söyledi. Şirket ayrıca, geliştiricilere, kullanıcılarının herhangi bir yerden seçilen merkeziyetsiz bir uygulamaya, akıllı sözleşmeye veya varlığa geçmelerini sağlayan basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü sağlayan yeni bir widget ürünü de sunuyor olacak.

 

1kx kurucu ortağı Lasse Clausen basın açıklamasında, "Köprüleme, hem son kullanıcılar hem de geliştiriciler için endişe uyandıran ve genellikle riskli bir deneyimdir ve LI.FI, ekosistemler arasında daha yenilikçi uygulamalar ve işbirliği sağlamak için altta yatan karmaşıklığı soyutlamanın zor işini yapar" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk