Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Bybit Yeni Bir NFT Platformu Açıyor

Singapur merkezli kripto para borsasının GrabPic adındaki NFT platformunda hedef, “daha demokratik bir NFT deneyimini mümkün kılmak”

17 Ağustos 2022 12:28

Güncellenme: 17 Ağustos 2022 16:58

Şirket tarafından yapılan basın açıklamasında GrabPic adını koydukları platformda “Kripto alanında aktif sanatçıların kaliteli ve nitelikli NFT projeleriyle birlikte çeşitli GameFi projeleri, metaverse projeleri ve çok daha fazlası kullanıcılara sunulacak” ifadeleri yer alıyor.


Basın açıklamasında “Uygun fiyatlı ve eşsiz NFT’lerin bu platformda listelenmesiyle bu eserlerin kitlelere buluşması sağlanacak” denilirken, GrabPic’in misyonu şöyle özetleniyor: “Yetersiz hizmet alan içerik üreticiler ve koleksiyonerler için daha demokratik bir NFT deneyimini mümkün kılmak.”


GrapPic platformunda yer alacak 10 bin parçadan oluşan Mamo.wtf ve SIMP projeleri, kripto alanında aktif sanatçılar tarafından oluşturulmuş profil fotoğrafı (PFP) türünde NFT projeleri. 


Kripto para borsası tarafından paylaşılan basın açıklamasında “Zero to Hero, Bybit tarafından sunulan ilk NFT kitap koleksiyonu. Bu yeni NFT koleksiyonu, kripto ve NFT topluluğunca tanınan fikir lideri Anndy Lian tarafından oluşturuldu. NFT dünyasının geleceği hakkında heyecan duyan herkes, GrabPic platformunda tanıtımı yapılacak olan Zero to Hero NFT’lerine göz atmaya davetli” ifadeleri yer alıyor. 


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk