Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bybit ve Circle International Financial’dan Yeni İş Birliği

İki şirketin USDC tabanlı iş birliğinin startı bu yılın başında verilmişti

2 Eylül 2022 10:54

Güncellenme: 2 Eylül 2022 13:05

Singapur merkezli kripto para borsası Bybit, Circle Internet Financial’la yeni bir iş birliğine gidiyor. 


Ortaklık kapsamında Bybit, USDC tarafından belirlenen seçenekler için tek ağ geçidi olacak. Anlaşmaya göre Bybit, USDC spot çift listelerini genişletecek, USDC ve ilgili ürünler için daha fazla farkındalığı destekleyecek ve diğer potansiyel girişimler üzerinde de iş birlikleri gerçekleştirecek.


2022 yılının başlarında, Bybit, borsanın Ether ve Solana opsiyonlarını yakında kullanıma sunacağını taahhüt ederek, piyasadaki ilk stablecoin marjlı opsiyon sözleşmesi olan USDC opsiyonlarını tanıtmıştı. 


Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Ayı piyasası boyunca yeni iş birliklerine imza atmaya devam ediyoruz ve USDC'nin global operasyonlarımız için doğru bir ortak olduğunu gördük. USDC ile ortaklığımızın başarısının yanı sıra, hizmetlerimizdeki açıklık ve dürüstlük ve güncel finansal teknolojilerin geliştirilmesi konusunda itibar sahibi olan Circle ile birebir ilişkilerimizi geliştirme fırsatı da bulduk. Perakende ve kurumsal müşterilerimize daha fazla USDC spot çifti ve ürünü sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.”


Circle'ın kurucu ortağı ve CEO'su Jeremy Allaire ise “Geçtiğimiz yıl boyunca Bybit, yenilikçi ürün yelpazesinin sürekli genişlemesiyle USDC kullanıcılarını uzun vadeli bir partner olarak çok memnun etti” diyor ve ekliyor: “USDC'ye daha fazla erişim ve bilinirliği teşvik etme çalışmalarımızda Bybit ile ortaklık kurmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz.”


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 60 Bin Dolardan Geri Çekiliyor

12 Temmuz 2024 16:30

2
Boğa Piyasası Bitti mi?

12 Temmuz 2024 14:47

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk