Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bybit, Kurumsal Müşterilerini Desteklemek İçin 100 Milyon Dolarlık Fon Oluşturdu

Borsa, kurumsal müşterilere 10 milyon dolara kadar teklif sunacak.

24 Kasım 2022 14:36

Güncellenme: 24 Kasım 2022 15:50

Kripto borsası Bybit’ten yapılan açıklamada, şirketin kripto sektöründeki zorlu süreçte kurumsal müşterilerini desteklemek için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturduğu belirtildi.


Bybit, e-posta aracılığıyla yaptığı açıklamasında, platformundaki mevcut olan ve yeni piyasa yapıcılarla birlikte özel hesap yöneticilerine 10 milyon dolara kadar teklif vereceğini duyurdu.


CoinMarketCap verilerine göre işlem hacmi açısından 35. en büyük borsa durumundaki Bybit, son birkaç haftadır sektördeki anaforu fırsata çevirmeye çalışan en büyük kripto para borsası Binance’in izinden gidiyor.


Kripto piyasası yaşanan sorunlardan dolayı bir yılda üçte iki değer kaybetti ve büyük çöküşlerle sarsılmış durumda.


Kripto borsası FTX’in iflas başvurusu yapması sektörde domino etkisi yaratırken, zaten likidite sıkıntısı içinde olan diğer firmaları da alarma geçirdi.


Binance CEO'su Changpeng "CZ" Zhao bugün Bloomberg ile yaptığı bir röportajda, şirketin sıkıntılı kripto varlıklarını satın almak için oluşturmayı planladığı kurtarma fonu için bir milyar doları hedeflediğini açıklamıştı.


Bybit CEO'su ve kurucu ortağı Ben Zhou  da yaptığı açıklamada, "Hepimiz bu sektörde birlikteyiz ve desteklemek için elinden geleni yapmak herkesin elinde” dedi.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Eliza Gkritsi

Eliza Gkritsi CoinDesk'in Asya bölgesinden sorumlu madencilik muhabiridir. Daha önce Şanghay'da TechNode'da görev aldı. London School of Economics mezunudur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin ETF'leri 19 Günlük Giriş Serisini Bozdu

18 Haziran 2024 14:43

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk