Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BONK Revolut’ta Listelenmeye Başlıyor, "Öğren" Teşviği 1 Milyon Dolar

Topluluk, BONK kullanıcılarının 500 bin artırmayı amaçlıyor.

15 Şubat 2024 11:31

Güncellenme: 15 Şubat 2024 11:57

Avrupalı bankacılık fintech’i Revolut, Solana'nın en büyük meme coin'i BONK'u listelemeyi ve kullanıcılarını kripto para birimi hakkında bilgi edinmeye teşvik etmek için 1,2 milyon dolarlık bir kampanya yürütmeyi planlıyor.


"Öğren" kampanya planı, projenin 100 milyon üzeri BONK token hazinesini denetleyen BONK'un yönetim konseyinin onayını gerektiriyor. Yazının yazılması sırasında, konseyin 12 üyesinden altısı planın lehine oy kullandığından ve henüz kimse olumsuz oy kullanmadığından yeteri sayıya ulaşılmış durumda.


CoinMarketCap'e göre bu listeleme, 1 Kasım'dan bu yana fiyatının yüzde 19.000 arttığı 2023'ün ardından BONK'un ana akım kripto ticaret mekanlarında yükselmesine yardımcı olacak. Şu anda BONK, Coinbase ve Binance gibi birçok büyük borsada listeleniyor.


BONK, FTX'in Kasım 2022'deki çöküşünün ardından Solana blok zinciri meraklıları tarafından zarar gören ekosisteme biraz olsun heyecan çekmek için geliştirildi. O zamandan beri Solana'nın en büyük meme coin’i olarak öne çıkıyor ve Solana üzerine inşa edilen birçok uygulama bir teşvik mekanizması olarak kullanılıyor.


Revolut da kullanıcılarının BONK hakkında bilgi edinmelerini teşvik etmek adına ödül olarak BONK dağıtmayı planlıyor.


Planlara aşina olan bir kişi, BONK konseyi tarafından oylanan teklifin, öğrenme kampanyası için otomatik olarak 93 milyar BONK token'ı (1,2 milyon dolar) tahsis edeceğini söyledi. Kampanya, BONK'un kullanıcı tabanını 500 bin artırmayı hedefliyor.


Daha Fazla Oku

    revolutbonkSolanameme coin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Danny Nelson

Danny, CoinDesk'in işletme editör yardımcısı konumundadır. Daha önce Tufts Daily için soruşturma yürütüyordu. CoinDesk'te yaptığı vuruşlar şunları içerir (ancak bunlarla sınırlı değildir): federal politika, düzenleme, menkul kıymetler yasası, borsalar,

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk