Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

BNB Chain ve Google Cloud, Web3 ve Blockchain Projelerinin Büyümesini Geliştirmek İçin Birlikte Çalışıyor

Stratejik işbirliği, Web3 ve blok zinciri girişimlerine altyapı, bulut bilişim kredileri ve mentorluk sunmayı amaçlıyor.

15 Eylül 2022 09:07

Güncellenme: 15 Eylül 2022 11:35

Kripto borsası Binance ile yakından bağlantılı blok zinciri BNB Chain, erken düzeydeki Web3 ve blok zinciri girişimlerinin büyümesini desteklemek için Google Cloud ile ortaklık kuruyor.

Yapılan açıklamaya göre, BNB Chain'e ait projeler bundan sonra zincir üzerindeki verileri analiz edebilme ve Google Cloud aracılığıyla şifreleme de dahil olmak üzere Google Cloud altyapısına erişebilecek. BNB odaklı 150 proje ise Google Cloud'un başlangıç destek programına hızlandırılmış erişim gerçekleştirebilecek.

Google Cloud çok iyi bir Web2 oynatıcı olarak bilinirken çok sayıda Web3 projesine de imza atmış durumda.

BNB Chain'in yatırım direktörü Gwendolyn Regina, "Bizim için büyük vizyon sahibi olup aynı DNA'yı vizyonları paylaşan büyük oyuncularla çalışmak çok önemli" dedi.

BNB Chain ile yaptığı bu işbirliği, Google'ın Web3 dünyasına yönelik adımlarını hızlandırdığını gösteriyor.

Google Cloud, bu yılın başlarında kripto madenciliği kötü amaçlı yazılım tehdidi algılama hizmetini başlattırken özel Dijital Varlıklar Ekibi'ni de hayata geçirdi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk