Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Blok Zinciri ve İş Dünyası İstanbul’da Bir Araya Gelecek

BSN Blok Zinciri Servis Ağı Global tanıtım turu kapsamında düzenlenecek etkinlikte, fiyat oynaklığı ve yasal denetim riski nedeniyle açık blok zincirlerden uzak duran şirketler hedefleniyor.

15 Eylül 2022 16:52

Güncellenme: 16 Eylül 2022 00:14

BSN Blok Zinciri Servis Ağı Global tanıtım turu kapsamında, Red Date Teknoloji Hong Kong, Kenetic Blok Zincir Platformu Hong Kong, TUCEM Türk-Çin İktisadi Eşleştirme Merkezi İstanbul ve Chainerist Istanbul iş birliğiyle 20 Eylül 2022 Salı günü “İstanbul Kurumsal Blok Zinciri Zirvesi” düzenlenecek.

İstanbul “Blok zincirle iş dünyasının geleceğini şekillendiriyoruz” temasının işleneceği yeni bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

20 Eylül Salı günü Wyndham Grand Levent Otel’de gerçekleşecek İstanbul Kurumsal Blok Zinciri Zirvesi, Red Date Teknoloji Hong Kong, Kenetic Blok Zinciri Platformu Hong Kong, TUCEM Türk-Çin İktisadi Eşleştirme Merkezi İstanbul ve Chainerist Istanbul’un iş birliğinde düzenlenecek. Söz konusu zirve, geçmişte Dublin, Londra, Riyad, Bahreyn, Dubai ve Singapur'da organize edilen etkinliklerin İstanbul ayağını oluşturacak.

Zirvede Red Date CEO'su ve BSN Global Yönetim Kurulu üyesi Yifan He, Red Date Başkan Yardımcısı Tim Bailey ve Kenetic Grup Başkanı Jehan Chu da konuşmacı konuklar arasında yer alacak. Etkinliğin duyurusunda, “BSN Spartan ağının, kurumsal blokzincir uygulamalarına katkısı ve oluşturulmak istenen blokzincir altyapısı, farklı bir bakış açısıyla sunulacağı” ifade ediliyor.

BSN Spartan tarafından yapılan basın açıklamasında “BSN Spartan, Ethereum, Cosmos ve Polygon Edge üzerinde oluşturulmuş, kripto para kullanmayan ve genele açık bir blokzincir ağı. Kripto paralar, kurumsal blokzincir projelerinin gelişmesinde büyük bir engel teşkil ediyorlar çünkü kurumların çok büyük çoğunluğu yasal denetim ve aşırı fiyat oynaklığı riskleri sebebiyle, halka açık blok zincirlerinde projelerini yapamıyor” vurgusu yapılıyor.  

BSN Spartan’ın amacı yapılan basın açıklamasında şöyle ifade ediliyor: “BSN Spartan’ın amacı, blok zinciri uygulamalarını halka açık zincirlerde kripto paralar yerine itibari paralarla gerçekleştirip, blokzincirin kurumsal anlamda yaygınlaştırmaya katkı sağlamak. Böylece yasal ve denetim sorunlarını kolayca aşabilecek bir blok zinciri altyapısı oluşturmak.”

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Anket Sonuçları: Çoğu İnsan Kripto Konusunda Çekingen

8 Mayıs 2024 01:39

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk