Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Spor, Müzik, Film, Moda ve Sanata Odaklanan Yeni Web3 Fonu

NEAR Foundation ve Caerus Ventures 100 milyon dolarlık girişim sermayesi fonu ve girişim programı kuruyor

12 Eylül 2022 12:37

Güncellenme: 12 Eylül 2022 14:08

NEAR Foundation, Caerus Ventures ile iş birliğinde 100 milyon dolarlık girişim sermayesi fonu ve girişim programı kurulacağını açıkladı.


NEAR, 50 milyon dolarla başlayan ve Seri A yatırımlarıyla 100 milyon doları hedefleyen fonun yöneticisi olacak. İlk yatırım, risk sermaye programına yapılacak. Bu programda tasarım, onay, test etme ve gelecek platformları inşa etmek için geliştiricilerle, yetenek ve franchise sahipleriyle çalışacak.


Caerus Ventures, IMG yöneticisi Nathan Pillai tarafından yakın zamanda kuruldu. Pillai, Caerus’un spor, müzik, film, moda ve sanata odaklanarak Web3 tabanlı inovasyonları teşvik etmek için kurulduğunu açıkladı.


Pillai, CoinDesk’e verdiği röportajda “Yetenek ve fikri mülkiyet temelinde yaratılan değerden daha adil bir paya sahip olmaları ve bunun için tüketiciler ve hayranlar arasında paylaşılması gerektiğine inanıyorum” dedi. Ayrıca, “Katılıma daha derinlemesine odaklanmayı ve eğlence için çok fazla zaman ve para harcayan insanları ödüllendirmek istiyoruz” diye ekledi. Pillai ayrıca şirketinin, kullanıcılara sanatçıların başarısına yatırım yapmayı mümkün kılacak bir müzik streaming hizmetine yatırım yapmayı düşündüğünü söyledi. 


Near Foundation CEO’su Marieke Flament ise CoinDesk’e Caerus ile birlikte çalışmak istediklerini çünkü iki tarafın da yaratıcılığa yeni bir tanım getirmek istediğini söyledi.  Flament, “Eğlencenin tokenize edilmesine dayanan bir yatırım tezine sahipler” dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Açık Opsiyonları Zirvede, Analistlerin Yeni Beklentisi 83 Bin Dolar

8 Haziran 2024 00:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk