Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Block.One Kurucusu Silvergate’teki En Büyük Hissedar Oldu

Block.One kurucusu Brendan Blumer, kripto bankası Silvergate Capital’ın yüzde 9.3’ünü satın aldı.

24 Kasım 2022 11:29

Güncellenme: 24 Kasım 2022 11:53

Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) belgelerine göre Block.One’ın kurucusu ve CEO’su Brendan Blumer, kripto bankası Silvergate Capital’ın yüzde 9.3’ünü satın aldı. Bunun yanında, merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) oluşturma amacıyla blok zinciri temelli EOS platformunu geliştiren Block.One da hisselerin yüzde 7.5’ini aldı.


Blumer’ın sahip olduğu hisse sayısının 2.934.537, Block.One’ın ise 2.363.186 olduğu kaydedildi.


FactSet istatistiklerine göre bu satın alımla beraber Blumer, Sivergate’teki en büyük hissedar oldu.


Brenden Blumer ve Dan Larimer tarafından 2017 yılında kurulan Block.One bir özel blok zinciri şirketi. Firma, geliştirdiği EOS.IO protokolüyle biliniyor.


Block.One, paylaşılan bir basın bülteninde Silvergate’ten hisse fiyatları gerçek değerinin altında olan yenilikçi bir şirket olarak bahsediyor.


FTX’in çöküşünün ardından hızla düşen Silvergate hisseleri dün yaklaşık yüzde 5 yükseldi. FTX’in Silvergate’te en az 1 milyar doları bulunuyor. 


Banka, bunun dijital varlık müşterilerinin toplam depozitlerinin yüzde 10’unu oluşturduğunu açıkladı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Nelson Wang

Nelson, CoinDesk'in ABD Doğu Kıyısı Haber Editörüdür. Daha önce TheStreet'te teknoloji hisseleri editörü ve tüketici hisseleri editörü olarak görev yaptı. Bundan önce Yahoo.com'da iş ve kişisel finans editörüydü. Ayrıca Condé Nast Portfolio'nun web sitesinde düzenleme pozisyonlarında bulundu ve bir Asya-Amerikan medya şirketi olan aMedia'nın içerik direktörlüğünü yaptı. Nelson, Long Island, New York'ta büyüdü ve Harvard Üniversitesi'ne giderek Sosyal Bilgiler alanında derece kazandı. BTC ve ETH'yi CoinDesk'in 1.000 dolarlık açıklama eşiğinin üzerinde tutuyor.

Fiyatları İncele

En Çok Konuşulanları İncele

Somera Sosyal Medya Trend Verileriyle

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk